مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم: تکریم شعائر و ارزش های دفاع مقدس بر همگان واجب است

همزمان با هفته دفاع مقدس، مدیرکل تعاون، کار رفاه اجتماعی استان قم به همراه جمعی از مسئولین بسیج کارگری استان با تعدادی از خانواده های معظم شهدای کارگر دیدار و گفت وگو کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم ، مصطفی کاویانی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم به همراه سرهنگ احمد فعله گری مسئول سازمان بسیج کارگری استان و تعدادی از مسئولین سازمان بسیج کارگری و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با خانواده های معظم شهدای والامقام کارگر استان دیدار و ضمن دلجویی و گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: امنیت امروز ما مرهون قطره قطره خون ارزشمند شهدای عزیزمان است.

کاویانی گفت: تکریم و تعظیم شعائر انقلاب اسلامی و ارزش های دفاع مقدس بر همگان واجب است و مسوولان باید سنت دید و بازدید از خانواده‌های شهدا و ایثارگران را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار دهند.

وی با تاکید بر حفظ ارزش‌های ایثار و شهادت در جامعه اسلامی بیان کرد: خانواده‌های شهدا و جانبازان پیشگام در اجرای فرامین الهی در جامعه اسلامی هستند.

مدیرکل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی قم اضافه کرد: امروز خانواده معظم شهدا با دلهایی سرشار از ایمان ثابت کرده اند که در راه ارزشهای اسلامی می بایست دین خود را ادا نمود و مسوولان نیز بایستی در این مسیر ، شأن خانواده معظم شهدا را حفظ کنند.

کاویانی خاطر نشان کرد: شهدای ما با بصیرت و آگاهی ، راه امامت و ولایت را پیمودند و در این مسیر نیز شهادت را مقدم بر حیات مادی دانستند و امروز نیز خانواده های آن بزرگ مردان ، همان مسیر را با افتخار و سربلندی طی می کنند.

۹ مهر ۱۳۹۸ ۱۴:۱۳
کد خبر : ۱۶۷,۵۱۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید