هفتمین نشست شورای هماهنگی دستگاه های تابعه وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در قم برگزار شد

هفتمین نشست شورای هماهنگی دستگاه های تابعه وزارت تعاون،کار ورفاه اجتماعی در استان قم با حضور مصطفی کاویانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و مدیران کل عضو شورای هماهنگی در سالن جلسات اداره کل بهزیستی استان قم برگزار شد.
هفتمین نشست شورای هماهنگی دستگاه های تابعه وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در قم برگزار شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم ، در این نشست مصطفی کاویانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن گرامیداشت ایام هفته دفاع مقدس بر افزایش همدلی و هم افزایی بین دستگاهها و برگزاری نشست های شورای هماهنگی به صورت منظم و با محوریت برنامه های دستگاههای تابعه تأکید کرد.

کاویانی با اشاره به برنامه این شورا جهت دیدار با استاندار قم گفت : دستگاه های تابعه مشکلات برجسته ای که در سال 97 با آنها مواجه بوده اند را جمع بندی و تهیه و جهت ارائه به استاندار  در جلسه مذکور تحویل اداره کل کنند .

وی افزود: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آمادگی دارد تا در تمام زمینه های مرتبط با این اداره کل به منظور آشنایی دستگاههای عضو شورای هماهنگی ، دوره های آموزشی را بنا بر اعلام نیاز دستگاهها برگزار کند.

در ادامه این جلسه کریمی سرپرست اداره کل بهزیستی استان ضمن بیان مشکلات این اداره کل گفت : از مدیران دعوت می کنیم تا در وقت مقتضی و در یک برنامه هماهنگ از مراکز تحت پوشش این اداره کل بازدید به عمل آورده و از نزدیک در جریان عملکرد و مشکلات این مراکز قرار بگیرند.

همچنین در این نشست مدیران کل دستگاههای تابعه به بیان نقطه نظرات و راهکارها جهت پیشبرد اهداف سازمانی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در استان قم پرداختند.

۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۵۷
کد خبر : ۱۶۷,۵۲۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید