مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان نقش به‌سزایی در ترویج فرهنگ و روحیه ایثارگری دارد

همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی به همراه جمعی از معاونین ، روسای ستادی ،کارشناسان و بسیجیان این اداره کل در منزل خانواده جانباز و آزاده سرافراز اصغر وقاری حضور یافت و گفت:دیدار با خانواده شهداء، جانبازان و آزادگان نقش به‌سزایی در ترویج فرهنگ و روحیه ایثارگری دارد.
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان نقش به‌سزایی در ترویج فرهنگ و روحیه ایثارگری دارد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی، محمد سنجری که در جمع  خانواده جانباز اصغر وقاری حضور یافته بود ضمن گرامیداشت ایثارگری و رشادت های این جانباز گرانقدر در سخنانی عنوان کرد: هفته دفاع مقدس بهانه ای شد که خدمت شما برسیم و قدردان تلاش ها و ایثارگری شما جانبازان سرافراز میهن عزیزمان باشیم.

وی گفت:وفاداری به آرمانهای شهدا و جانبازان گرامی و پاسداشت دستاوردهای آنان مهمترین و بزرگترین پشتوانه برای همه ماست تا با  الگوسازی از مبارزه بی چشمداشت و ایثار تحسین بر انگیز این عزیزان مراتب تعالی و ترقی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را فراهم کنیم  .
سنجری در این دیدار تاکید کرد: دیدار با خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران مایه عزت و سربلندی است و نقش به‌سزایی در افزایش و ترویج فرهنگ و روحیه ایثارگری دارد. شما ارزشمند ترین سرمایه خود را که سلامتی است هدیه و ایثار نمودید ما همیشه مدیون خون شهداء ، جانبازان و ایثارگران هستیم.

وی گفت:سرکشی از خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر، کمترین کاری است که می توان در برابر حماسه‌های عظیم و به یادماندنی که شهدا و جانبازان و آزادگان خلق کردند، انجام داد سنجری در خاتمه اعلام کرد: حضور مدیران ، مسئولین و اقشار مختلف جامعه در منزل خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان باعث کسب روحیه و انگیزه مضاعف برای ادامه کار در راه خدمت به مردم خواهد شد.
وقاری جانباز و آزاده این اداره کل که در سن 18 سالگی به اسارت در آمده و مدت 7 سال اسارت را گذرانده بود ، گفت: یادآوری خاطرات جنگ و روز های اسارت تلخ و دشوار است اما باید یادآوری کنم که خون های زیادی به خاطر ماندگاری این نظام روی زمین ریخته شده است پس باید مسئولین قدر ایثارگران را بدانند.

وی گفت: هم اکنون در این موقعیت حساس همگی باید همدلی و همراهی بیشتری با هم داشته باشند تا ایران اسلامی راه و مقصد خود را همانند گذشته با قدرت و قوت ادامه دهد .

۱۰ مهر ۱۳۹۸ ۱۳:۲۴
کد خبر : ۱۶۷,۶۸۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید