مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: تحقیق و تفحص درباره شهدا نشان از نیت پاک جوانان در دفاع مقدس دارد

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان در دیدار با جانباز سرافراز شعبان معصومی به مناسبت هفته دفاع مقدس گفت : تحقیق و تفحص درباره شهدا و همچنین انتقال پیکر پاک شان به میهن اسلامی نشان از نیت پاک جوانان جنگ دفاع مقدس دارد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: تحقیق و تفحص درباره شهدا نشان از نیت پاک جوانان در دفاع مقدس دارد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان عباس علیزاده مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان به دعوت اعضای حزباسلامی کار با جانباز سرافراز شعبان معصومی به مناسبت هفته دفاع مقدس دیدار کرد.

 در این دیدار عباس علیزاده با یادآوری خاطراتی از هشت سال دفاع مقدس به نقش و خلوص نیت گروه‌های تحقیق و تفحص شهدا اشاره کرد و گفت : تحقیق و تفحص درباره شهدا و همچنین انتقال پیکر پاک شان به میهن اسلامی نشان از نیت پاک جوانان جنگ دفاع مقدس دارد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان ، نمونه بارز این جوانان را شهدای مدافع حرم دانست و افزود : شهیدان جان بر کفی همانند شهید حججی متاثر از زحمات و جانفشانی های شهدا و ایثارگران در جنگ هشت سال دفاع مقدس هستند.

 شایان ذکر است جانباز والامقام شعبان معصومی بر اثر اصابت ۱۸ ترکش خمپاره در ناحیه سر در عملیات منطقه سومار در سال ۶۳ به مقام ایثارگری نائل آمد.

۹ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱
اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی گیلان |
کد خبر : ۱۶۷,۹۴۸
کلیدواژه ها: هفته دفاع مقدس-جانباز سرافراز-دیدار

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید