مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی: تعاونی ها از مهمترین سرمایه های اجتماعی محسوب می شوند

با حضور مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی هشتمین جلسه بررسی مسائل و مشکلات شرکت های تعاونی های مشکل دار استان برگزار شد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی: تعاونی ها از مهمترین سرمایه های اجتماعی محسوب می شوند
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی  در این جلسه که در محل سالن جلسات اداره کل و با حضور اعضای تعاونی های مشکل دار ،دستگاههای اجرایی مرتبط ، بانکهای عامل و مدیران شرکت های تعاونی برگزار شد ،مسائل و مشکلات شرکت های تعاونی پمپ بنزین سهند چهاربرج ، تولیو فرش دستباف گل ابریشم و تاکسی رانی شهرستان میاندوآب و مسکن مهر محلی ۱۴ بوکان بررسی شد.

نقی زاده مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی در این جلسه با عنوان اینکه در وضعیت کنونی کشور به لحاظ مشکلات اقتصادی ، تعاونی ها از مهمترین سرمایه های اجتماعی محسوب می شوند، تصریح کرد: باید بکوشیم فرهنگ اصیل و قرآنی تعاون بیش از پیش در کشور احیا شود.

وی خاطر نشان کرد:با توجه به نقش تعاونی ها در رونق تولید و ایجاد اشتغال که همواره دغدغه مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و دولتمردان تدبیر و امید است ، روند توسعه آنها در آذربایجان غربی باید با شتاب بیشتری تداوم داشته باشد.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی در ادامه بر ارائه راهکارهای لازم و کارگشا در جهت رفع مشکلات تعاونیها و رونق مجدد تعاونی های مشکل دار در سطح استان تاکید کرد.

در ادامه جلسه با بحث و بررسی و تبادل نظر کارشناسان حوزه و مدیران شرکت های تعاونی خوشبختانه مشکلات 4 تعاونی مشکل دار مذکور رفع و مقدمات لازم برای رونق مجدد این تعاونی ها فراهم شد.


۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۵۱
کد خبر : ۱۶۸,۰۴۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید