مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی: شهدا آئینه تمام نمای ایثار و شهادت هستند

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان غربی در دیداری که با خانواده سه تن از شهدای والا مقام به مناسب هفته دفاع مقدس داشت، گفت: شهدا آئینه تمام نمای ایثار و شهادت هستند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی: شهدا آئینه تمام نمای ایثار و شهادت هستند
به گزارش روابط عمومی  اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی، نقی زاده با اعلام این خبر اظهار کرد: دیدار و نشست با خانواده معظم شهدا منجر به تقویت روحیة ما مدیران برای خدمت رسانی بیشتر به مردم می شود.
وی با تقدیر از  رشادت ها و پایمردهای شهدا و جانبازان تصریح کرد: طبق فرموده امام (ره) که شهدا و خانواده های آنها را چشم و چراغ ملت می دانستند، ما به عنوان مسئولین وظیفه داریم و افتخار می کنیم که خدمتگزاران ملت و شما خانواده های شهدا باشیم زیرا یاد شهدا و ایثارگران به ما روحیه مضاعف و قوت قلب در راه خدمت رسانی بیشتر به مردم می بخشد.

 مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی  با بیان این که خدمتی که شهدا و جانبازان و ایثارگران و رزمندگان به میهن اسلامی داشتند با هیچ چیز قابل مقایسه نیست،اظهار کرد: ایثارگری و جانفشانی شهدا و جانبازان تنها با پاداش خداوند متعال پاسخگو خواهد بود و در این دنیا هیچ چیزی نمی تواند ارج و منزلت شهدا را جبران کند زیرا آنها آئینه تمام نمای ایثار و شهادت هستند و تنها معامله با اهداف و آرمان های بلند خود داشتند.
نقی زاده خاطرنشان کرد: صبری که خانواده های شهدا و ایثارگران و جانبازان داشته و دارند؛ به خصوص صبر مادران بزرگوار شهدا، بار این مسئولیت را برای خدمت بیشتر دوچندان می کند.
وی در پایان ابراز امیدواری کرد با خدمت به مردم و خانواده های معظم شهدا، ضمن ادامه دادن مسیر و راه روشن و درخشان شهدای سرافراز ایران اسلامی، جمهوری اسلامی ایران با بهره گیری از منویات رهبر معظم انقلاب و صبر و استقامت خانواده معظم شهدا و جانبازان به سمت شکوفایی و توسعه روزافزون رهنمون می شود.

در پایان نقی زاده مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان غربی با اهدای لوح و هدایایی از خانواده های  معظم شهدا تقدیر کرد.

۱۰ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۲۸
کد خبر : ۱۶۸,۰۵۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید