جلسه شورای اداری تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد برگزار شد

جلسه شورای اداری تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد به ریاست مدیر کل و با حضور مدیران و روسای ستادی و شهرستانی این اداره کل برگزار شد.
جلسه شورای اداری تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، محمد حسین ریاحی ضمن تقدیر از عملکرد مطلوب همکاران در تحقق برنامه ها و فعالیت های این اداره کل گفت: خوشبختانه توانستیم در جشنواره شهید رجایی سال 97 از بین 50 دستگاه اجرایی در استان در مجموع شاخص های عمومی و اختصاصی رتبه ششم را به خود اختصاص دهیم.

وی با بیان اینکه تاریخ 8 ساله دفاع مقدس تبیین کننده رشادت ها و ارزش گذاری افردی است که جسم و جان خود را در راه انقلاب داده اند، افزود: ما وظیفه داریم با استفاده از فرامین مقام معظم رهبری (مدظله العالی) جبهه تولید را مستحکم تر از قبل و با نگاه خلاقانه و کارآفرینانه و با اتکاء به نیروی انسانی حفظ کنیم.
وی در خصوص مدیریت ادارات و مجموعه های فرهنگی -  ورزشی و رفاهی کارگران در شهرستان ها مطالبی را ارائه کرد و از مدیران شهرستانی خواست که همراهی و همکاری لازم را با فرمانداران، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و دستگاه های نظارتی داشته باشند.
وی دو هدف را در این مقطع زمانی مطرح و مهم دانست و افزود: سیاست های وزارت متبوع و بالطبع آن سیاست های این اداره کل، حول دو محور افزایش اشتغال و کاهش بیکاری و افزایش رفاه اجتماعی است و ملاک ارزیابی این اداره کل، عملکردمطلوب، پاسخگویی به ارباب رجوع و میزان تحقق در راستای اجرایی شدن افزایش اشتغال و رفاه اجتماعی است.

در پایان مدیران و روسای ستادی و شهرستانی ادارات تعاون،کار و رفاه اجتماعی ابهامات و نقطه نظرات خود را مطرح و در این راستا به بحث و هم اندیشی پرداختند.

۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۰۲
روابط عمومی اداره کل |
کد خبر : ۱۶۸,۱۹۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید