پایان کار دومین رویداد پیش شتابدهی اردبیل با شکوفایی 5 استارتاپ

دومین رویداد پیش شتابدهی با داوری 5 طرح کسب و کار در مرکز رشد دانشگاه محقق اردبیلی به کار خود پایان داد.
پایان کار دومین رویداد پیش شتابدهی اردبیل با شکوفایی 5 استارتاپ

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل، رییس اداره توسعه کارآفرینی استان اردبیل گفت: دومین دوره پیش شتابدهی تیم های استارتاپی پس از داوری طرح‌ها در محل مرکز رشد واحد های فناوری دانشگاه محقق اردبیلی با همکاری مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی و شتابدهنده تیک آپ برگزار شد.

وی با اشاره به شناسایی برخی قوانین دست و پاگیر در حوزه راه اندازی استارت آپ ها گفت: تدوین نقشه راه جامع و متناسب در ارتباط با سرمایه گذاری، ایجاد بسته های حمایتی برای دانشجویان و دانش آموختگان کارآفرین، راه اندازی سازوکار بهره برداری از ایده های جوانان خلاق، حمایت بدون قید و شرط از استارت آپ ها و بنگاه های کسب و کار از اقدامات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل است.

احسان کاتب تاکید کرد: هدایت نظام مند بخش خصوصی به طرف حمایت از استارت آپ ها و شرکتهای دانش بنیان از جمله اقدام های ضروری برای بهبود اکوسیستم کارآفرینی و استارتاپی به شمار می رود که جزو برنامه های اصلی این اداره کل است.

وی در ادامه افزود: این دوره 2 ماهه با شرکت فعال بیست و پنج نفر از دانشجویان و فارغ التحصیلان کار خود را آغاز نمود و طی این مدت چندین کارگاه آموزشی عمومی و تخصصی برای این افراد تشکیل شد.

رییس اداره توسعه کارآفرینی استان اردبیل گفت: خروجی این رویداد پنج استارتاپ است که در مرکز رشد واحدهای فناوری دانشگاه محقق مستقر خواهند شد.

۹ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |
کد خبر : ۱۶۸,۳۱۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید