آموزش بیش از 13 هزار نفر در آموزشگاههای فنی و حرفه ای آزاد آذربایجان غربی

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان غربی از ارائه آموزش های مهارتی به بیش از13000 نفر در شش ماهه نخست سال جاری در موسسات کارآموزی و آموزشگاههای فنی و حرفه ای آزاد برای کارجویان و کارآموزان علاقمند به مهارت آموزی خبر داد.
آموزش بیش از 13 هزار نفر در آموزشگاههای فنی و حرفه ای آزاد آذربایجان غربی

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی، محسن مددی با بیان این خبر افزود:  این اداره کل در شش ماهه نخست سال جاری با برگزاری یک هزار و 999 دوره آموزشی، برای 13 هزار 60 نفر ،  دو میلیون و 364 هزار و 481 نفر - ساعت در بخش خصوصی مؤسسات کارآموزی و آموزشگاههای فنی و حرفه ای آزاد آموزش های مهارتی ارائه داده است.

مددی با اشاره به فعالیت 325 آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد در بخش های صنعت ،خدمات، کشاورزی و فرهنگ و هنردر سطح استان، گفت: از این تعداد  219 آموزشگاه مختص خواهران  34 آموزشگاه مختص برادران و 72 آموزشگاه به صورت  دو منظوره ، آموزش های مهارتی را ارائه می دهند.  

وی یادآورشد: اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان غربی برای تقویت بخش خصوصی آمادگی دارد تا در صورت توانمندی بخش خصوصی ، بخش هایی از فعالیت های خود را بر اساس شیوه نامه های مصوب سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به آموزشگاههای فنی و حرفه ای آزاد واگذار نماید.

۹ مهر ۱۳۹۸ ۱۴:۴۲
کد خبر : ۱۶۸,۳۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید