به مناسبت روز جهانی سالمند صورت گرفت: بازدید سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی البرز از کانون کارگران بازنشسته کرج

سرپرست اداره کل تعاون،کا رو رفاه اجتماعی استان البرز به همراه تنی چند از مسئولین تشکلات کارگری و روسای این اداره کل به مناسبت روز جهانی سالمند از کانون کارگران بازنشسته شهرستان کرج بازدید و از زحمات آنان در ارائه خدمت به سالمندان بازنشسته قدردانی کرد.
به مناسبت روز جهانی سالمند صورت گرفت: بازدید سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی البرز از کانون کارگران بازنشسته کرج
به گزارش روابط عمومی تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان البرز، حسین فلاح نژاد سالمندان و بازنشستگان را از سرمایه های مهم کشور دانست و اظهار کرد: به وجود بازنشستگان عزیز افتخار می کنیم و تکریم از این سرمایه های ارزشمند که پس از خدمت طولانی در دوران سالمندی به سر می برند باید همواره در دستور کار مسئولان قرار داشته باشد.

وی در این دیدار سالمندی را یکی از دوره‌های حساس زندگی برشمرد و گفت: توجه به موضوع کیفیت زندگی سالمندان و عوامل موثر بر آن از اهمیت بسزایی برخوردار است.

سرپرست اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان البرز  تصریح کرد: در دوران سالمندی و بازنشستگی نیاز افراد به حمایت و همراهی بیش از پیش است و از این رو رویکرد اداره‌ی کل نیز ایجاد زمینه‌ رفاهی بیشتر برای بازنشستگان است.

فلاح نژاد ضمن تقدیر از خدمات این کانون به سالمندان وبازنشستگان کارگر شهرستان کرج  گفت: بهره مندی از تجارب ارزشمند بازنشستگان می تواند راهگشای بسیاری از مشکلات فعلی این مجموعه باشد .

سرپرست اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز در ادامه از فروشگاه این کانون که با تخفیفات لوازم خانگی وملزومات روزمره را به بازنشستگان عرضه می نماید ونیز بخش  خدمات دندانپزشکی و بینایی سنجی و رفاهی و فرهنگی بازنشستگان بازدید به عمل آورده و از خدمات دست اندرکاران این کانون تجلیل کرد.

۹ مهر ۱۳۹۸ ۱۵:۲۹
کد خبر : ۱۶۸,۴۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید