برگزاری گردهمایی تعاونی های صیادی به منظور رسیدگی به مشکلات صیادان قبل از شروع صید

گردهمایی تعاونی های صیادی به منظور رسیدگی مشکلات صیادان قبل از شروع صید در استان گیلان برگزار شد.
برگزاری گردهمایی تعاونی های صیادی به منظور رسیدگی به مشکلات صیادان قبل از شروع صید

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان، گردهمایی تعاونی های صیادی به منظور رسیدگی مشکلات صیادان قبل از شروع صید با حضور عباس علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان ، صمد درویشی مدیرکل شیلات استان گیلان ، شعبانی رییس اداره نظارت بر تعاونی ها و جمعی از صیادان در اداره کل شیلات استان گیلان برگزار شد.

علیزاده در این مراسم اظهارکرد : تعاونی ها با ارائه به موقع اظهارنامه های مالیاتی می توانند از معافیت مالیاتی بهره مند شوند .

وی از تعاونی ها خواست با برگزاری مجامع و انتخابات هیات مدیره ، بازرسین و بهره مندی از حسابداران فنی از بروز مشکلات مالیاتی و بیمه ای پیشگیری نمایند.

درویشی نیز با اشاره به توسعه بازار فروش و تلاش برای افزایش میزان صادرات محصولات شیلاتی در جهت ارزآوری بیشتر و رونق تولید، افزود: با تکثیر و پرورش ماهی با توجه به حفاظت از منابع و ذخایر و همچنین بازسازی ذخایر دریای خزر و کمک به رعایت ضوابط صید می توان نقش موثری در ارزآوری کشور داشت.

درویشی استمرار روند بازسازی گونه‌های مختلف ماهیان خزر را از برنامه‌های مهم شیلات گیلان عنوان و بیان کرد : گونه‌های ماهیان خزر به عنوان سرمایه‌های ملی شیلات هستند.

۱۰ مهر ۱۳۹۸ ۱۳:۴۰
اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی گیلان |
کد خبر : ۱۶۸,۴۷۸
کلیدواژه ها: گردهمایی-تعاونی های صیادی- ارزآوری

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید