صدور 2/6 درصد ضمانت‌نامه‌های بانک توسعه تعاون در سیستان و بلوچستان

عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون کشور گفت: ۲.۶درصد ضمانت‌نامه‌های این بانک در استان سیستان و بلوچستان صادر شده است.
صدور 2/6 درصد ضمانت‌نامه‌های بانک توسعه تعاون در سیستان و بلوچستان
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان، عباس نجفی در جلسه ارزیابی عملکرد مدیریت شعب بانک توسعه تعاون سیستان و بلوچستان گفت: عملکرد مدیریت شعب استان در تجهیز و تخصیص منابع مطابق با میانگین شبکه شعب این بانک بوده است.
وی افزود: این ارزیابی ها به‌منظور بررسی و سنجش میزان کارایی، اثربخشی و تحقق کمی و کیفی عملکرد با توجه به برنامه ابلاغی سال 98 بانک انجام می شود.
نجفی اظهار کرد: حدود ۲درصد امکانات بانک توسعه تعاون به لحاظ نیروی انسانی و تجهیزات بانکداری الکترونیک در سیستان و بلوچستان بکار گرفته‌شده است که استان در اعطای تسهیلات و جذب منابع سهم ۲درصدی از کل بانک را محقق کرده است.
عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون کشور سهم استان در صدور ضمانت‌نامه را ۲.۶درصد شبکه شعب بانک توسعه تعاون اعلام کرد و در ادامه گفت: تسهیلات پرداختی استان سیستان و بلوچستان در سال ۹۷با ۱۴۲درصد رشد به میزان ۱۵۲۹میلیارد ریال بوده و در شش‌ماهه ابتدایی سال جاری نیز مبلغ ۴۶۳میلیارد ریال به تعاونی‌ها و فعالان اقتصادی تسهیلات پرداخت شده است.
وی با تبیین رویکرد توسعه‌ای این بانک در استان‌های مختلف افزود: متوسط نرخ پرداخت تسهیلات در سیستان و بلوچستان حدود ۱۲درصد بوده است.


۱۰ مهر ۱۳۹۸ ۱۳:۴۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |
کد خبر : ۱۶۸,۵۳۴
کلیدواژه ها: بانک توسعه تعاون - صدور ضمانت نامه - سیستان و بلوچستان - تسهیلات اشتغال

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید