مدیرکل تعاون، کار و فاه اجتماعی خوزستان: برای سالم سازی فضای کار در خوزستان کوشش می کنیم

مدیرکل تعاون، کار و فاه اجتماعی خوزستان از تلاش برای سالم سازی فضای کار و ایجاد محیطی با نشاط خبر داد.
مدیرکل تعاون، کار و فاه اجتماعی خوزستان: برای سالم سازی فضای کار در خوزستان کوشش می کنیم

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه ادجتماعی خوزستان، ارسلان غمگین در نشست توجیهی فاز دوم اجرای طرح ملی کاج- که با حضور رییسان اجرایی و کارشناسان امور رفاه اجتماعی اداره کل برگزار شد- با تاکید بر اهمیت موضوع پالایش واحد های کارگری در زمینه آسیب های اجتماعی اظهار کرد: از آن جایی که یکی از وظایف مهم وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، صیانت از نیروی کار است بر همین اساس وظیفه داریم نسبت به سالم سازی فضای کار و نیز ایجاد محیطی با نشاط اقدام کنیم.
وی کارگران را صبور ترین قشر جامعه برشمرد که با تمام کمبود ها و کاستی ها همچنان به کار و تلاش ادامه داده و در بدترین شرایط عاشقانه چرخ های اقتصادی را به حرکت در می آورند.
غمگین، مرتفع شدن خلأ مدیریت در ترویج فرهنگ کار و تلاش و ایجاد نشاط در محیط های کارگری را از هدف های تشکیل معاونت رفاه اجتماعی در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی دانست و افزود: اجرای برنامه های خلاقانه و نشاط انگیز برای کاهش استرس ناشی از کار و بهره وری بیشتر در محیط های سخت و طاقت فرسای کاری به ویژه در واحدهای کارگری خوزستان- که شرایط خاصی دارد- ضروری است.
مدیرکل تعاون، کار و فاه اجتماعی خوزستان در پایان سخنانش بر اهتمام در اجرای دقیق فاز دوم طرح ملی کاج تاکید کرد و گفت: سلامت فضای کار در ایجاد شور و نشاط تاثیر داشته و با افزایش بهره وری ارتباط مستقیم دارد.


۱۰ مهر ۱۳۹۸ ۱۵:۵۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان+مهر |
کد خبر : ۱۶۸,۵۳۶
کلیدواژه ها: ارسلان غمگین+طرح ملی کاج+پالایش واحد های کارگری+خوزستان

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید