مدیر شعب بانک توسعه تعاون زنجان: مشتریان بانک توسعه تعاون از بخشودگی جرایم تاخیر بهره‌مند می‌شوند

مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان زنجان گفت: آن دسته از بدهکارانی که کلیه بدهی سررسید شده تسهیلات و همچنین بدهی ضمانت‌نامه ضبط شده خود را تا سی ام آبان ماه امسال بصورت یکجا تسویه کنند از بخشودگی کامل وجه التزام تاخیر تادیه دین برخوردار خواهند شد.
مدیر شعب بانک توسعه تعاون زنجان: مشتریان بانک توسعه تعاون از بخشودگی جرایم تاخیر بهره‌مند می‌شوند

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان، مسعود کردستانی  با بیان این که   اعمال بخشودگی برای مشتریان این بانک را به مناسبت هفته تعاون ذکر کرد و افزود: اجرای این طرح از روز سیزدهم شهریور امسال آغاز شده است.

وی یادآورشد: این طرح در راستای سیاست‌های کلی بانک در سال رونق تولید و در جهت مساعدت به بنگاه‌های اقتصادی، اتحادیه‌ها و شرکت‌های تعاونی، کمک به تداوم تولید، حفظ اشتغال موجود و  بمنظور تسهیل در تسویه بدهکاران و فراهم کردن بستر مناسب برای ادامه فعالیت مشتریانی که گاهی بواسطه شرایط خارج از کنترل دچار مشکلات مالی شده اند در بانک توسعه تعاون اجرا می‌شود.

مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان زنجان از کلیه مشتریانی که دارای بدهی معوق هستند خواست، از این فرصت ویژه که زمان اجرای آن فقط تا پایان آبان ماه سال جاری است حداکثر استفاده را کرده و با مراجعه به شعب بانک توسعه تعاون در سراسر استان نسبت به تعیین تکلیف بدهی خود اقدام کنند.

کردستانی یادآورشد: کلیه شعب بانک توسعه تعاون در استان زنجان تا تاریخ یاد شده پاسخگوی سوالات احتمالی مشتریان در این زمینه خواهند بود.

۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۴۳
کد خبر : ۱۶۸,۶۴۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید