اجرا و استقرار فاز دوم طرح ملی کاج در زنجان

سرپرست مدیریت امور اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان عنوان کرد: ادامه اجرای فاز دوم طرح ملی کاج نیازمند برنامه ریزی و هماهنگی است.
اجرا و استقرار فاز دوم طرح ملی کاج در زنجان

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان،‌ سجاد اجاقلو به اهداف نشست کمیته شهرستانی طرح ملی کاج  سال 1398 اشاره کرد و گفت: با عنایت به اجرا و استقرار فاز دوم « طرح ملی کاربست شیوع شناسی اعتیاد در جامعه کار و تولید» (طرح ملی کاج) بایستی برنامه ریزی و هماهنگی برای ادامه اجرای طرح درواحدهای مشمول صورت گیرد و برای رفع مسائل ، مشکلات و چالش های طرح مذکور همکاری های لازم انجام شود.
از جمله موارد مطرح شده در این جلسه جلب مشارکت و تقویت همکاری های بین بخشی دستگاههای اجرایی ، جهت رفع مسائل و مشکلات  طرح ملی کاج در سطح استان بود .
همچنین مقرر شد روند اجرای طرح ملی کاج در سال جاری به شکل حضوری و مکاتبه رسمی با  کارفرمایان واحدهای مشمول جهت  تجهیز واحد همیار کارکنان توسط ادارات تابعه پیگیری شود.
در این جلسه بر بازدید حضوری روسا و کارشناسان ادارات تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستانها از واحد همیار کارکنان واحدهای تولیدی و صنعتی استان تاکید شد.
و نیز مطرح شد فرم اعلام آمادگی مسولین خانه های بهداشت کارگری ، جهت فعالیت بعنوان بهبان در واحدهای تولیدی و صنعتی 50 تا 500 نفر شهرستانها تکمیل و تا تاریخ تعیین شده به مدیریت امور اجتماعی ارائه شود.

۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۳:۳۵
کد خبر : ۱۶۸,۶۴۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید