استاندار البرز در دیدار با معاون امور تعاون وزارت کار : استان البرز می تواند برند ملی در پشتیبانی از فعالیت تعاونی ها باشد

استاندار البرز در دیدار معاون امور تعاون وزارت تعاون ،کارو رفاه اجتماعی در استانداری البرز گفت: استان البرز می تواند به عنوان یک برند ملی در پشتیبانی از فعالیت تعاونی ها باشد چراکه علی رغم مساحت کم دارای حدود 970 تعاونی است.
استاندار البرز در دیدار با معاون امور تعاون وزارت کار : استان البرز می تواند برند ملی در پشتیبانی از فعالیت تعاونی ها باشد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز، عزیز اله شهبازی استاندار البرز در دیدار معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی که در استانداری البرز صورت گرفت، با بیان اینکه در دهه 60 اعتقاد بسیار شاخصی در ایجاد تعاونی ها بود، افزود: اکنون تعاونی ها به یک همت و باور محکمی برای رشد و شکوفایی نیاز دارند.
شهبازی با تاکید بر اینکه راه توسعه کشور بخش خصوصی است، گفت: دولت ها باید کوچک، کم حجم و چابک شوند و در عوض بخش خصوصی و تعاونی ها نقش پررنگ تری در اقتصاد، کسب و کار و اشتغال ایفا کنند.
وی افزود: نظام و دولت عزم جدی بر احیای جایگاه تعاونی ها دارد چراکه می خواهد اتحاد و همدلی بین مردم تقویت شود.
استاندار البرز اضافه کرد: نداشتن شفافیت یکی از مشکلات تعاونی هاست که باید روند فعالیت آنها مشخص و قابل دفاع باشد.
وی با بیان این که از فعالیت تعاونی ها حمایت می کنیم، گفت: شرکت های دانش بنیان البرز نیز می توانند در راستای ایجاد تعاونی ها پیشگام و موفق باشند.
شهبازی افزود: استان البرز می تواند بعنوان یک برند ملی در پشتیبانی از فعالیت تعاونی ها باشد چراکه علی رغم مساحت کم دارای حدود 970 تعاونی است.
کبیری معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این دیدار با بیان اینکه اکنون 2 رویکرد اصلی مبنی بر توسعه نوآوری و توسعه شفافیت در دستور کار داریم، عنوان کرد: رویه ما در سفر های استانی حل مشکلات تعاونی های دارای مشکل و توسعه تعاونی های موفق است.
کبیری گفت: کارآفرینان خوبی در البرز وجود دارند که برای تاسیس مرکز تعاون استان البرز اعلام همکاری کرده اند.
وی افزود: با توجه به نیازهای جدید، افزایش بهره وری و نفوذ دادن تکنولوژی در تعاونی های موجود، ضرورت دارد.
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اضافه کرد: از فعالیت تعاونی های استان البرز به صورت ویژه حمایت خواهیم کرد.
۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۵۸
روابط عمومی اداره کل تعاون،کاروررفاه اجتماعی استان البرز |
کد خبر : ۱۶۸,۸۳۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید