مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان تاکید کرد: لزوم بهره گیری از دانش و توان داخلی در راه اقتصاد مقاومتی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان بر لزوم بهره گیری از دانش و توان داخلی در راه اقتصاد مقاومتی تاکید کرد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان تاکید کرد: لزوم بهره گیری از دانش و توان داخلی در راه اقتصاد مقاومتی

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان، "ارسلان غمگین" در دیدار با سید راضی نوری نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی به پیشینه فرهنگی و تاریخی شهر شوش اشاره کرد و گفت: اگر بخواهیم سیاست های اشتغال زایی و توسعه ای را در استان دنبال کنیم باید ظرفیت های موجود هر منطقه را درنظر بگیریم.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان یکی از برنامه های حوزه مسوولیت خود را فعال تر کردن بخش اشتغال واحدهای تولیدی و افزایش ظرفیت تولید آن ها، پایداری مشاغل و حفظ و صیانت از اشتغال موجود عنوان کرد.
غمگین، کمک به افزایش اشتغال پایدار، ارتقای کیفیت زندگی جامعه کار، توانمندسازی قشرهای متوسط و کم‌درآمد جامعه با تکیه بر مشاغل خانگی و تعاونی‌ها، ترویج و توسعه کارآفرینی، حمایت، صیانت و حفاظت از نیروی کار و گسترش عدالت اقتصادی را از برنامه های حوزه مسوولیت خود برشمرد.
وی با اشاره به نامگذاری سال رونق تولید از سوی مقام معظم رهبری اظهار کرد: اقتصاد یکی از امور اصلی نظام است که هر سال مورد تاکید مقام معظم رهبری بوده و راه را برای مسوولان مشخص می‌کند.
وی بر ضرورت کار و تلاش بیش تر برای افزایش تولید و اشتغال و استفاده از دانش و توان داخلی در راه اقتصاد مقاومتی تاکید کرد.
غمگین گفت: ظرفیت خوب شهرستان شوش در تمام حوزه ها مانند قرار گرفتن در مسیر جاده ی ترانزیتی و وجود خط راه آهن سراسری یک فرصت بی بدیل برای توسعه اقتصادی منطقه فراهم ساخته است و لازم است با برنامه ریزی مناسب، از تمام این ظرفیت ها برای تغییر چهره منطقه استفاده کرد.


۱۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۵:۳۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان |
کد خبر : ۱۶۸,۹۱۴
کلیدواژه ها: ارسلان غمگین+سید راضی نوری+شهر شوش+سیاست های اشتغال زایی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید