مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خوزستان: توجه به اقتصاد تعاونی یکی از راه های غلبه بر فقر و محرومیت است

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان توجه به اقتصاد تعاونی را یکی از راه های غلبه بر فقر و محرومیت دانست.
مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خوزستان: توجه به اقتصاد تعاونی یکی از راه های غلبه بر فقر و محرومیت است

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان، ارسلان غمگین در دیدار رییس اتاق تعاون و اعضای هیات رییسه اتاق تعاون گفت: خوزستان با ظرفیت های بی بدیل می تواند به قطب بزرگ تعاونی شود.
وی بخش تعاونی را به عنوان رکن دوم اقتصاد کشور و نزدیک ترین شیوه اقتصادی به اقتصاد اسلامی برشمرد که می تواند در عرصه اقتصاد ایران و جهان موثر باشد.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان گفت: در اقتصاد مقاومتی و در شرایط ریاضت اقتصادی، هدف جلوگیری از اتلاف منابع و استفاده حداکثری از منابع موجود است. تلفیق اقتصاد تعاونی و شیوه اقتصاد مقاومتی- که برخاسته از ریشه واحدی در توسعه عدالت اجتماعی و صیانت از ارزش ها است- می تواند کارایی و اثربخشی فراوانی داشته باشد.
غمگین از جمله سیاست های اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خوزستان در بخش تعاونی، تشکیل تعاونی های روستایی و توجه به مشاغل سنتی، گسترش فعالیت های اقتصادی در حوزه تعاونی های مرزنشینان و نیز ایجاد تعاونی در حوزه های بین المللی از جمله کشورهای عراق و عمان و... برشمرد که می تواند باعث رونق اقتصادی شود.
گفتنی است: در ابتدای این دیدار مرتضی رخیصی رییس و نیز اعضای اتاق تعاون خوزستان در سخنانی ضمن تبریک به ارسلان غمگین در مدیریت جدید اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خواستار همکاری و همدلی بیشتر میان بخش تعاونی و دولت شدند.


۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۲۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان |
کد خبر : ۱۶۸,۹۱۶
کلیدواژه ها: ارسلان غمگین+مرتضی رخیصی+اتاق تعاون+بخش تعاونی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید