شاکرمی در دیدار با خانواده شهید برونسی در مشهد: شهدا به ما مقاومت، ایثار و تبعیت از ولایت را آموختند

به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس شاکرمی معاون وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی و محمد سنجری مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان با حضور در منزل شهید برونسی با خانواده آن شهید والامقام دیدار و به مقام آن شهید گرانقدر ادای احترام کردند.
شاکرمی در دیدار با خانواده شهید برونسی در مشهد: شهدا به ما مقاومت، ایثار و تبعیت از ولایت را آموختند
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی، شاکرمی در سخنانی ضمن گرامیداشت رشادت‌ها و خاطره شهدای گرانقدرهشت سال دفاع مقدس، حضور در جمع خانواده شهدا و ایثارگران را توفیقی بزرگ دانست و گفت: امنیت و آرامش کشور ر امدیون جان‌فشانی رزمندگان اسلام در دوران هشت سال دفاع مقدس هستیم و خدمت به خانواده شهدا و ایثارگران وظیفه همیشگی مسئولان است.
وی تاکید کرد: قدردانی از رشادتها و ایثارگریهای شهدای انقلاب اسلامی وظیفه یکایک ماست و آرامش و امنیتی که هم اکنون در میهن اسلامی حکمفرماست حاصل جانبازی ، فداکاری و از خودگذشتگی این عزیزان است .
وی افزود: تکریم از خانواده گرانقدر شهدا کمترین وظیفه است که ما در قبال رشادت ها و ایثارگری این عزیزان داریم و همه می بایست راه و روش شهداء را الگوی خود قرار داده و در همین مسیر حرکت نماییم.
در پایان این دیدار همسر شهید ضمن خوشامد به حاضران تاکید کرد: شهید برونسی در دوران ستم شاهی مبارزات فراوانی را انجام داد و با آغاز جنگ تحمیلی به جبهه های نبرد حق علیه باطل شتافت تا در همین راه نیز به فیض شهادت نائل شد .
شایان ذکر است در پایان این دیدار با اهدا لوح سپاس از خانواده معظم این شهید بزرگوار تقدیر بعمل آمد.
۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۳
کد خبر : ۱۶۸,۹۷۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید