همایش مشترک انجمن صنفی مسئولین ایمنی و حفاظت فنی بازرسین کار استان گیلان برگزار شد

همایش مشترک انجمن صنفی مسئولین ایمنی و حفاظت فنی بازرسین کار استان گیلان با هدف بالا بردن سطح ایمنی کارگاهها با هدف کاهش حوادث ناشی از کار برگزار شد.
همایش مشترک انجمن صنفی مسئولین ایمنی و حفاظت فنی بازرسین کار استان گیلان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان، اکبرنیا رییس اداره بازرسی کار استان گیلان در خصوص نحوه شکل گیری انجمن صنفی ایمنی ، حفاظت فنی و رسالت اصلی این انجمن گفت: این همایش با هدف، بالا بردن سطح ایمنی کارگاه ها به جهت کاهش حوادث ناشی از کار بوده که در مدل خود ارزیابی درون کارگاهی با بازرسان کار استان گیلان همکاری تنگاتنگی وجود دارد.

وی در ادامه آماری تحلیلی در خصوص عملکرد بازرسی کار استان به خصوص تعداد حوادث ناشی از کار اتفاق افتاده ارائه داد که این رقم در سال 97 نسبت به مدت مشابه در سال 96 کاهش داشته است.

در ادامه علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان در این همایش گفت:  امر ایمنی و حفاظت فنی در حفظ سلامت کارگران به هنگام کار بسیار مهم است .
در پایان همایش مذکور ، پنل پرسش و پاسخ با حضور اکبرنیا رییس اداره بازرسی کار استان گیلان ، آقاجانی بازرس کار و مسئول سامانه تایید صلاحیت مسئولین ایمنی استان گیلان و بابایی به عنوان نماینده هیات مدیره انجمن مذکور برگزار شد.۱۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۰۶
اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی گیلان |
کد خبر : ۱۶۸,۹۹۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید