صاحب یک بنگاه زودبازده :موفقیت طرح بنگاه های زودبازده در گرو همسویی بانکها با این برنامه ملی است

موفقیت طرح بنگاههای زود بازده در گرو هماهنگی و هم سویی نظام بانکی با این برنامه ملی است .

طرح گسترش بنگاههای اقتصادی زودبازده و کارآفرین طرح بسیار خوبی است مشروط به اینکه بنگاههای واجد شرایط بطور صحیح تشخیص داده شوند .
این مطلب را خانم باغشایی قائم مقام مدیرعامل شرکت صنایع غذایی غالباً گلستان و دارای مدرک کارشناسی ارشد صنایع غذایی گفت و اظهار داشت : اگر تشخیص متقاضیان راه اندازی بنگاهها و افراد سرمایه گذار اجتماعی و اقتصادی و تسهیلات نیز به هنگام پرداخت شوند مشخصاً نتایج مثبت اجتماعی و اقتصادی خوبی به دنبال خواهد داشت که از مهمترین آنها رفع مشکل بیکاری و رشد اقتصادی است .
وی افزود : پرداخت تسهیلات بانکی با عنوان بنگاه های زودبازده یک تحول اساسی در حوزه بانکی و اقتصادی کشور به شمار می آید زیرا تا پیش از این بانکهای کشور توجه چندانی به اقتصاد بخش خصوصی و متقاضیان راه اندازی بنگاه های اقتصادی نداشتند .
از این رو امیدوارم سیاست بانکی کشور همواره پشتیبان و حمایت کننده فعال اقتصادی باشد زیرا موفقیت این طرح در گرو هماهنگی و هم سویی نظام بانکی با این برنامه است .
اضافه می شود شرکت صنایع غذایی عالیاگلستان از جمله واحدهای موفقی است که با دریافت تسهیلات در سال 85 و سال 86 جمعاً به مبلغ 25 میلیارد ریال و خرید تجهیزات زمینه اشتغال 22 نفر را فراهم کرد و هم اکنون نیز 269 در این واحد مشغول به کار هستند .
۱ دی ۱۳۸۶ ۱۵:۰۲
کد خبر : ۱۶,۹۰۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید