معرفی کارآفرینان برتر استان کهگیلویه و بویر احمد

سومین جشنواره کارآفرینان برتر در بخشهای کشاورزی ، خدمات و صنعت در استان کهگیلویه و بویر احمد برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی سازمان کار و امور اجتماعی استان کهگیلویه و بویر احمد خلیفه خلقی پور رئیس سازمان کار گفت : دولت نهم برنامه مناسب و خوبی را برای گسترش زمینه های کارآفرینی در جامعه در نظر گرفته است و توجه به کارآفرینی از جایگاه ویژه ای برخوردار است و یکی از اقدامات مهم در این زمینه ترویج و توسعه کارآفرینی و فرهنگ سازی و تجلیل و نکوداشت کارآفرینان است .
خلقی پور هدف از برگزاری جشنواره کارآفرینان برتر را تقویت روحیه کارآفرینی و ایجاد خودباوری در جامعه و تشویق جوانان به کارآفرینی دانست و گفت : کارآفرینی اثرات بسیار مثبتی در ایجاد اشتغال دارد .
وی تصریح کرد : همه جوامع نیازمند کارآفرینان و فعالیت آنان هستند چرا که کارآفرینی به توسعه اقتصاد و ایجاد فرصتهای شغلی کمک می کند .
گفتنی است در این مراسم مهریار شریف بختیار مدیر مجتمع لابراتوار داروهای گیاهی ، عباس جنتی مدیرشرکت دانیال صنعت ، حیات اله بهرامیان مدیرشرکت تعاون 504 دنا فولاد در بخش صنعت و محمد نظری مدیرطرح گلخانه ای توت فرنگی در بخش کشاورزی و کوروش صالحی مدیر مجتمع خدمات رفاهی و مریم ظهیری از مجتمع خدمات پزشکی کوثر یاسوج و آرمان خضوعی مدیر نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش سایپا در بخش خدمات به عنوان کارآفرینان برتر استان کهگیلویه و بویراحمد معرفی و با اهدای لوح تندیس کارآفرینی از آن تجلیل و قدردانی شد .
۱ دی ۱۳۸۶ ۱۳:۵۶
کد خبر : ۱۶,۹۰۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید