9 کارآفرین برتر استان گلستان معرفی شدند

9 کارآفرین برتر استان گلستان در بخش های صنعت ، کشاورزی و خدمات با حضور استاندار و جمعی از مقامات دستگاههای اجرایی معرفی شدند .
به گزارش روابط عمومی سازمان کار و امور اجتماعی استان گلستان ،محمود زاده استاندار گلستان گفت : ارتقای بهره وری نیاز امروز تولید است تا با تقویت مدیریت شاهد افزایش بهره وری در تولید باشیم .
دراین مراسم علی هاشمی مدیرکل دفتر امور شوراها و مجامع وزارت کار و امور اجتماعی نیز با اشاره به ابعاد کارآفرینی گفت : کارآفرینان در ابعاد فردی و اجتماعی در عرصه های مختلف منشا خدمات موثری هستند .
بر اساس این گزارش محمد رضا ربیعی دبیر سومین جشنواره کارآفرینان برتر و رئیس سازمان کار وامور اجتماعی گلستان ضمن قدردانی و تشکر از حضور پرشور و گسترده کارآفرینان در جشنواره کارآفرینان برتر استان افزود : با برگزاری این جشنواره ها ضمن ترویج و توسعه فرهنگ کارآفرینی ، زمینه ایجاد و توسعه اشتغال مولد فراهم می شود .
لازم به ذکر است در پایان این مراسم محمدعلی افضلی ، رضا سلطانی و مجید شهیدی در بخش صنعت و مسعود مشرقی ،افشین اسماعیل پور و حمید قاسمی در بخش کشاورزی و فرید عابدی و خانمها بطیاری و کبیر در بخش خدمات به عنوان کارآفرینان برتر استان معرفی شدند و با اهدای لوح تندیس کارآفرینی از آنان تقدیر شد .
۲۸ آذر ۱۳۸۶ ۱۶:۱۸
کد خبر : ۱۶,۹۱۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید