مراسم معرفی کارآفرینان برتر استان سیستان و بلوچستان برگزار شد

9 کارآفرین برتر استان سیستان و بلوچستان طی مراسمی با حضور مسئولان دستگاه های اجرایی استان انتخاب شدند .
به گزارش روابط عمومی سازمان کار و امور اجتماعی استان سیستان و بلوچستان محمد عرب کنگان دبیرسومین جشنواره کارآفرینان برتر گفت : تقویت ارزشها ، نگرشها و رفتارهای کارآفرینانه از مولفه های اصلی و راهبردی دولت نهم در توسعه کارآفرینی است.
وی افزود : در برنامه چهارم توسعه موارد متعددی در ارتباط با حمایت از کارآفرینان و ترویج توسعه کارآفرینی وجود دارد که از جمله آن می توان به بند 10 فصل اقتصادی اشاره کرد که بر اساس آن حفظ امنیت سرمایه گذاری و ارج نهادن برکارآفرینی مدنظر قرار گرفته است .
وی اظهار داشت : وزارت کار و امور اجتماعی با هدف توسعه فرهنگ کارآفرینی و تشویق جوانان به فعالیتهای خلاقانه اقدام به برگزاری جشنواره کارآفرینی با موضوعات کسب و کار کرده است .
وی در ادامه افزود : کارآفرین کسی است که منابع ، نیروی کار و سایر منابع را ترکیب و محصول جدیدی را به بازار ارائه می کند .
وی ادامه داد : کارآفرینی فرآیند پویای تولید تدریجی قروت است که برای تولید این ثروت باید متحمل ریسکهای بزرگی شد .
در این مراسم اکبری معاون برنامه ریزی استانداری و رئیس کارگروه علمی جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر استان سیستان و بلوچستان نیز گفت : کارآفرین تولید فکر می کند و لزوماً کارآفرینان سرمایه دار نیستند ، برای تحقق قابلیتهای کارآفرینانه کارآفرینان باید مورد حمایت مالی قرار گیرند .
وی افزود : آنچه که می تواند در توسعه استان نقش داشته باشد فکر اندیشه درست است که این امر با ایجاد توسعه فرهنگ کارآفرینی محقق خواهد شد .
اکبری خاطر نشان کرد : کارآفرینان برتر استان بر اساس شاخصهای علمی و رعایت اصول عدالت انتخاب شدند .
لازم به ذکر است در پایان این مراسم محمد زارعی (مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری هامون ثمر ) فریبا حسن پور (مدیرعامل مجتمع تفریحی قصر جادو) و هادی شریف روحانی ( مدیرعامل موسسه تبلیغات رسانه ای و محیطی رسا ) در بخش خدمات و معصومه جام شیر (مدیرعامل شرکت گل و گیاه بلادر) فرشید بهادری ( مدیرعامل شرکت نوین شرق ) و عبدالغفور تیشه سر ) (مدیرعامل مجتمع تولید نهال ابنه و زیتون و کنار ) در بخش کشاورزی و اصغر آزادی تهران (مدیرعامل کارخانه نخل طلایی بلوچه ) منیره سیدالحسنی (مدیرعامل مجتمع فرآورده های شهر جنوب ، محمد هادی کشمیری (مدیرعامل کارخانه تفتان تفلون زاهدان و عبداله حمیدی ( مدیرعامل صنایع غذایی رضوی دو بخش صنعت و معدن به عنوان کارآفرین برتر معرفی و تندیس و لوح تقدیر دریافت کردند .
۲۷ آذر ۱۳۸۶ ۱۶:۵۹
کد خبر : ۱۶,۹۲۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید