سومین جشنواره کارآفرینان برتر استان لرستان برگزار شد

مراسم سومین جشنواره کارآفرینان با هدف معرفی و تجلیل از کارآفرینان برتر در استان لرستان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی سازمان کار و امور اجتماعی استان لرستان سید حسین صابری استاندار لرستان گفت : کارآفرینی و زمینه اشتغال جدید بایستی با همکاری تمامی دستگاه های اجرایی و نظارتی در استانها ایجاد شود .
وی اضافه کرد : کارآفرینی و ایجاد اشتغال جدید مربوط به یک دستگاه خاص نبوده و وزارت کار به تنهایی قادر به ایجاد اشتغال نیست .
صابری افزود : با همکاری و همفکری همه کارآفرینان و مدیران استان بایستی در جهت فراهم کردن زیرساختهای اشتغال پایدار استان تلاش کنیم .
وی تصریح کرد : کارگاهها و صنایع موجود استان بایستی با توجه به بازار تولید و فروش کالا و با ایجاد رقابت سالم در جهت توسعه بیش از پیش گام بردارند .

در ادامه مراسم مهری رییس سازمان کار و امور اجتماعی لرستان نیز گفت : کارآفرین به عنوان موتور توسعه اقتصادی در جامعه مطرح شده است .
وی افزود : کارآفرینان باریسک پذیری و شجاعت در رشد و توسعه اقتصادی جامعه تحول ایجاد می کنند .
وی اظهار داشت : با فرهنگ سازی صحیح می توانیم کار و کارآفرینی را بیش از پیش به جامعه معرفی کنیم .
وی هدف از برگزاری جشنواره کارآفرینان برتر را تشویق جوانان و کارآفرینان در جهت ایجاد مشاغل جدید و جهت دادن افکار آنان و ایجاد فکر و ایده اقتصادی عنوان کرد .

در پایان این جشنواره از 9 نفر از کارآفرینان برتر 5 نفر کارآفرین نمونه تجلیل به عمل آمد ، همچنین تعداد 13 مقاله به دبیرخانه جشنواره ارایه شده بود که از مقاله خانم مهین مهرابی به عنوان مقاله برتر تجلیل بعمل آمد .
۲۷ آذر ۱۳۸۶ ۱۶:۳۷
کد خبر : ۱۶,۹۲۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید