تجلیل از ایثارگران جامعه کار، تلاش و تعاون سیستان و بلوچستان

رییس کمیته کارگری ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس سیستان و بلوچستان گفت: در مراسمی از 15 ایثارگر جامعه کار، تلاش و تعاون سیستان و بلوچستان تجلیل شد.
تجلیل از ایثارگران جامعه کار، تلاش و تعاون سیستان و بلوچستان
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ مهرداد جهاندیده افزود: کمیته کارگری ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس استان امسال برنامه های متعددی را برای پاسداشت این ایام پیش بینی کرد که سرکشی از خانواده معظم شهدا و تجلیل از ایثارگران جامعه کار، تلاش و تعاون از اهم این برنامه هاست.
وی در ادامه از هفته دفاع مقدس بعنوان یکی از جلوه های بارز و ممتاز در تاریخ پر صلابت و مقتدر جمهوری اسلامی ایران یاد کرد و اظهار داشت: دفاع مقدس حاصل دلاورمردی ها و رشادت های بهترین فرزندان این کشور است که می توان از آن درس های بی  شماری را فرا گرفت.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان حفظ کیان و تمامیت ارضی کشور را یکی از مهمترین درسهای دوران پر افتخار دفاع مقدس بیان کرد و گفت: با گذشت سالها از آن دوران ، افتخار آفرینی ها و رشادت ها و پایمردی ها هیچگاه از ذهن مردم پاک نشده و نخواهد شد.
جهاندیده افزود: تجلیل از یادگاران دفاع مقدس و خانواده معزز شهدا ، پاسداشت و نکوداشت دورانی است که رزمندگان دلاور ایران اسلامی با عزت مندی توام با مسئولیت پذیری برگ زرین و ماندگاری را در تاریخ به ثبت رساندند.
۱۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۴:۳۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |
کد خبر : ۱۶۹,۲۴۲
کلیدواژه ها: سرکشی از خانواده شهدا - هفته دفاع مقدس - سیستان و بلوچستان - مهرداد جهاندیده - سردار کوهکن - تجلیل از ایثارگران

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید