مدیرکل بهزیستی استان ایلام: ستاد گمشدگان در مرز مهران مستقر شد

مدیرکل بهزیستی استان ایلام گفت: ستاد گمشدگان به منظور خدمات‌رسانی به زائران اربعین حسینی در مرز مهران مستقر شد.
مدیرکل بهزیستی استان ایلام: ستاد گمشدگان در مرز مهران مستقر شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، زهرا همتی افزود: ستاد گمشدگان بهزیستی مستقر در مرز مهران در زمینه ساماندهی و خدمات‌رسانی به زائران گمشده در ایام اربعین فعالیت دارد.

وی یادآور شد: در این ستاد، تیم اورژانس اجتماعی بهزیستی مستقر شده و افراد گمشده در هر سنی تا زمان سپردن به خانواده‌هایشانتوسط مددکاران و نیروهای این سازمان خدمات لازم را دریافت خواهند کرد.

وی اظهار کرد: بهزیستی بهعنوان عضو ستاد اربعین حسینی در کنار سایر دستگاه‌های اجرایی با استفاده از ظرفیت‌ها و امکانات لازم خدمات‌دهی به زائران حسینی را انجام می‌دهد.

مدیرکل بهزیستی ایلام همچنین از استقرار تیم توانبخشی در مرز مهران برای خدمات‌دهی به زائران سالمند و معلول خبر داد و گفت: از طریق این تیم خدمات مختلف از جمله فیزیوتراپی وتوزیع وسایل توانبخشی به زائران ارائه می‌شود.

همتی افزود: همچنین اربعین امسال برای نخستین بار غرفه دستاوردهای مددجویان از قبیل صنایع‌دستی در نمایشگاه اربعین در شهر مهران برپا خواهد شد.

به گفته وی، همچنین در این ایام آمادگی برای ارایه خدمات اسکان به کارکنان و جامعه هدف در حد توان و امکانات مورد نیاز وجود دارد.

به گفته مدیرکل بهزیستی ایلام، در ایام اربعین سال گذشته علاوه بر ارایه خدمات توانبخشی به زائران معلول و سالمند، ۲۸۳ زائر گمشده را ساماندهی کرده است.


۱۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۴:۱۲
کد خبر : ۱۶۹,۲۶۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید