189 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی در ایلام پرداخت شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام گفت: تاکنون چهار هزار و 495 طرح اشتغال روستایی با اعتبار 189میلیارد و 500 میلیون تومان و ایجاد پنج هزار و 727 شغل در استان ایلام پرداخت شده است.
189 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی در ایلام پرداخت شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، شیرخانی گفت: تاکنون چهار هزار و 495 طرح اشتغال روستایی با اعتبار 189میلیارد و 500 میلیون تومان و ایجاد پنج هزار و 727 شغل در استان ایلام پرداخت شده است.

وی اظهار داشت: تاکنون ۱۲۷ طرح اشتغال فراگیر نیز با اعتبار ۳۲ میلیارد تومان برای ایجاد ۳۹۲ شغل در استان پرداخت شده است.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی ایلام افزود: از جمله اهداف مهم در اجرای طرح حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری توانمندسازی روستاییان و عشایر، ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری است.
شیرخانی یادآور شد: جلوگیری از مهاجرت بی‌رویه روستاییان به شهرها به ویژه حاشیه شهرها، حمایت از دانش آموختگان دانشگاهی، تثبیت اشتغال پایدار، تأمین بخش مهمی از نیازهای ضروری کشور در استان‌ها و تکمیل زنجیره تولید و حمایت از واحدهای تولیدی از دیگر اهداف اجرای این طرح است.
وی تاکید کرد: این تسهیلات با سود چهار، شش و ده درصد پرداخت می‌شوند و در صورت تخطی گیرنده، از جمله عدم ایجاد اشتغال تعهد شده یا عدم تحقق طرح، تسهیلات اعطایی دین بحال و یا میزان سود آن با نرخ ۱۸ درصد محاسبه خواهد شد.

۱۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۴:۰۲
کد خبر : ۱۶۹,۲۶۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید