کارآفرینان برتراستان کرمان معرفی شدند

9 نفرکارآفرین برتر استان کرمان طی مراسمی با حضور استاندار معرفی شدند .
به گزارش روابط عمومی سازمان کار و امور اجتماعی استان کرمان در این مراسم محمد رئوفی نژاد ، استاندار کرمان ضمن تاکید بر حمایت از کارآفرینان گفت : افرادی که طرح و ایده های نو ارائه کنند ، مورد حمایت دولت قرارخواهند گرفت.
وی با تاکید بر ضرورت توسعه فرصت های شغلی افزود : دولت نهم به طور جدی به بحث اشتغال پرداخته است و اشتغال دراولویت برنامه ها قراردارد .
رئوفی نژاد با اشاره به رفع موانع اشتغال گفت : در دوسال گذشته اقدامات موثری در خصوص اشتغال در کشورانجام گرفته است .
وی سهم استان کرمان از تسهیلات اشتغالزا در سال جاری را 16 هزار میلیارد ریال عنوان کرد و افزود : با جذب این اعتبارات اقدامهای موثری در ایجاد اشتغال انجام خواهد شد .
وی با اشاره به کاهش نرخ بیکاری استان کرمان به 9 درصد گفت : این امر نشان دهنده تلاش مدیران استان است .
در این مراسم ، سعید خلیلی زاده ، محمد نیک فر و سید حسن مهدوی در بخش کشاورزی ، مهدی یزدان پناه ، عبدالحمید مومنایی و ناصر نوربخش در بخش صنعت ، مصطفی قاسمپور، صدیقه کشتکار و محمد علی حمزه در بخش خدمات به عنوان کارآفرینان برتر استان کرمان معرفی شدند .
همچنین در این مراسم احسان عرب پور و وحید معین ، به عنوان کارآفرینان برتر دانش آموزی و دانشجویی و خانم ناظوری به عنوان کارآفرین برتر معلول معرفی شدند .
در این مراسم همچنین سید جواد منصوری ، رئیس سازمان کار واموراجتماعی استان کرمان گفت : امروز کارآفرینی به عنوان موتور محرک در اقتصاد محسوب می شود و هدف از برگزاری این جشنواره ، تشویق و معرفی کارآفرینان به جامعه است .
خاطرنشان می شود : در جشنواره کارآفرینان برتر استان کرمان 137 نفر شرکت کردند که از این تعداد 9 نفربه عنوان کارآفرین برتراستان به جشنواره ملی کارآفرینی معرفی شدند .
۲۶ آذر ۱۳۸۶ ۱۲:۱۶
کد خبر : ۱۶,۹۳۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید