معرفی کارآفرینان برتردر استان بوشهر

9 کارآفرین برتراستان بوشهر طی مراسمی با حضورمعاون وزیرکارو امور اجتماعی ، استاندارو جمعی ازمدیران دستگاههای اجرایی معرفی شدند .
به گزارش روابط عمومی سازمان کارو اموراجتماعی استان بوشهر، معاون توسعه اشتغال وزارت کاروامور اجتماعی درمراسم معرفی کارآفرینان برتراستان بوشهرگفت : ازمجموع یک میلیون و 300 هزار بنگاه زودبازده که تاکنون به بانکها معرفی شده 370 هزارطرح به بهره برداری رسیده است .
حمید حاجی عبدالوهاب افزود : با بهره برداری از این طرح ها ، 805 هزار شغل در کشور ایجاد شده است .
وی با اشاره به این که بانک ها باید 440 هزارو 680 میلیارد ریال به این طرحها اختصاص می دهند گفت : بانکها معادل 240 هزار و 673 میلیارد ریال طرح را پذیرفته اند .
حاجی عبدالوهاب ادامه داد : میزان تسهیلات طرحهایی که منجر به انعقاد قرارداد شده است ، 180 هزار و 380 میلیارد ریال است که این میزان 30 درصد مجموع تسهیلات به طرحهایی است که به بانکها ابلاغ شده است .
معاون توسعه و اشتغال وزارت کار افزود : جهت گیری ما به این سمت است که با بانکها وارد مذاکره شویم تا طرحهای بالای یک میلیارد تومان را سریعتر بررسی کنند .
وی اظهارداشت : درصورت پرداخت تسهیلات یادشده از سوی بانکها ، یک میلیون و 680 هزار شغل ایحاد خواهد شد .
حاجی عبدالوهاب با تاکید بر حفظ و صیانت از سرمایه های کشور گفت : سرمایه های کشورباید به طرحهای اشتغالزا اختصاص یابد .
وی با اشاره به اینکه نرخ زنان جویای کار درحال افزایش است افزود : در تدوین سیاستهای مربوط به بازارکار باید این عوامل مدنظر قرار گیرد .
معاون توسعه و اشتغال وزارت کار واموراجتماعی شناخت بازار فروش را از عوامل اساسی در پایداری بنگاههای اقتصادی عنوان کرد و گفت : سرمایه گذاری باید مطابق با نیازهای جامع صورت گیرد .

لازم به ذکر است در این مراسم ، هومن پروین از شرکت پرنده آبی ، صادق فرجام پور از شرکت طیورصنعت بوشهرو عباس دامن زن در بخش صنعت ، سید محمد جعفرمصطفوی ثابت ازشرکت اخترجنوب ، محسن دلکش از شرکت آبزی فرایند بوشهر و حسین اندایش از شرکت شقایق دشت در بخش کشاورزی ، عبدالحسین خدری از شرکت نعاونی بندرسازان گناوه ، زهره فائقی از صنایع دستی صدف و سید حسین موسوی از مجتمع رفاهی ریحانه گستر جنوب در بخش خدمات به عنوان کارآفرینان برتراستان معرفی و لوح تقدیر و تندیس کارآفرینی دریافت کردند .
در این مراسم همچنین حسین باشی زادگان رئیس سازمان کار و امور اجتماعی استان بوشهر نیزگفت : حمایت و پشتیبانی از کارآفرینان در راستای ایجاد اشتغال مولد وپایداردر دستور کار جدی مسئولان قرارگرفته است .

خاطرنشان می شود : 137 کارآفرین در جشنواره کارآفرینان برتراستان بوشهر شرکت کردند که از این تعداد 9 کارآفرین به عنوان کارآفرین برتر به جشنواره ملی کارآفرینان برتر راه یافتند .
۲۶ آذر ۱۳۸۶ ۱۲:۱۰
کد خبر : ۱۶,۹۳۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید