جلسه شورای اداری مهر ماه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران برگزار شد

جلسه شورای اداری مهر ماه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با حضور کبیری معاون امور تعاون، البرز محمدی مدیرکل تعاونیهای تولیدی و اردشیر انصاری معاون مدیرکل ارزیابی عملکرد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و پروانه رضایی بختیاری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی تهران برگزار شد.
www.tehran.mcls.gov.ir

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در این جلسه کبیری گفت: با توجه به این که اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران توانسته رتبه نخست را در بین 64 اداره کل استان تهران کسب کند.

معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، کسب این رتبه را مرهون مدیریت راهبردی و رهنمودهای مدیرکل اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اجتماعی استان تهران دانست و افزود: در شرایط کنونی که از لحاظ سیاسی و اقتصادی زیر فشار هستیم شما کارکنان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران توانستید همچون سربازان دوران دفاع مقدس با سعه صدر و تلاش مضاعف تحت فرماندهی خانم رضایی بختیاری به این مهم دست یابید.

وی در ادامه به بازدید سرزده ای که از یکی از ادارات تابعه داشت اشاره کرد و گفت: شخصا در یکی از ادارات اجرایی استان تهران حضور یافتم و از نزدیک شاهد حجم بالای کار و ازدحام مراجعین بودم. همکاران شما در محل میزخدمت در کمال آرامش و متانت به سوالات مراجعین به نحو شایسته ای پاسخ می دادند و آنان را از روند انجام امور آگاه می ساختند.به همین خاطر شما شایسته دریافت رتبه برتر هستید.

در ابتدای این جلسه، پروانه رضایی بختیاری ضمن قدردانی از حضور کبیری و هیات همراه در جلسه شورای اداری مهرماه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران؛ بیان کرد:  دلاورمردان و رزمندگان اسلام در طول جنگ تحمیلی و دوران دفاع مقدس شهدای گرانقدری را تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی کرده و  با از خودگذشتگی، قهرمانانه حماسه آفریدند. ما بایستی قدردان آنان که با نثار جان خود از اسلام و کشور دفاع کردند و همچنین ایثارگران و خانواده معزز شهدا باشیم.

پروانه رضایی بختیاری خدمت رسانی را در استان تهران حائز اهمیت ویژه برشمرد و افزود: تعداد مراجعین و مخاطبین ما در استان تهران به نسبت سایر استانها چندین برابر است و همکاران ما هرکدام به اندازه بیش از دو نفر از کارکنان سایر استانها خدمت ارائه می کنند. در شرایطی که کشور ما زیر فشار ناجوانمردانه تحریم های استکبار جهانی است، باید به نحوی مقاومت و عمل کنیم تا بر دشمنان چیره و پیروز شویم.

در ادامه این جلسه با اهدای لوح از سعی و تلاش روسا و دبیران کمیته های مختلفی که در دستیابی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران به کسب رتبه برتر نقش داشتند تقدیر به عمل آمد.

۱۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۵۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |
کد خبر : ۱۶۹,۳۷۰
کلیدواژه ها: کبیری معاون امور تعاون ، جلسه شورای اداری مهر ماه ، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید