مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: اولویت اصلی کارفرمایان، مطالبات کارگران باشد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام در سفر یک روزه به شهرستان ایوان همراه معاونین تعاون و روابط کار از سه شرکت تعاونی و واحد کارگری، سولفات پتاسیم، آرد ستاره غرب و مرکز لرزه نگاری ژئوفیزیک بازدید کرد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: اولویت اصلی کارفرمایان، مطالبات کارگران باشد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، شیرخانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام در حاشیه این بازدیدها گفت: هدف از بازدید واحدهای کارگری و شرکت های تعاونی در سال رونق تولید، رفع مشکلات آن ها است.

شیرخانی بر استفاده از مشوق های بیمه ای برای حل بخشی از مشکلات شرکت سولفات پتاسیم تاکید کرد و گفت: با استفاده از این مشوق، بخشی از مشکلات شرکت مرتفع شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام با اشاره به شعار سال، تاکید مقام معظم رهبری و رییس جمهور بر رونق تولید و اشتغال و وضعیت تولید در کشور، بر عدم وارادات کالاهای مشابه شرکت های استان تاکید کرد و گفت: پیگیری های لازم توسط استاندار و سایر مسئولین جهت عدم ورود این کالاها به استان در حال پیگیری است.

وی اظهار کرد: مدیران واحدهای کارگری باید از پتانسیل های خوب استان جهت رونق تولید و رفع مشکلات واحدهای خود، بهره مند شوند.

شیرخانی ادامه داد:  مطالبات کارگران باید در اولویت کافرمایان قرار گیرد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام بر اطلاع رسانی فعالیت های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شرکت هایی که در مسیر سیاست های کلی نظام حرکت می کنند، تاکید و گفت: شرکت ها باید اقدامات خود را برای مردم بازگو کنند تا روحیه نشاط و امید در جامعه ایجاد شود.
۱۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۵:۵۳
کد خبر : ۱۶۹,۴۹۰
کلیدواژه ها: مطالبات کارگران ، مشوق های بیمه ای ،عدم وارادات ،اطلاع رسانی فعالیت ها

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید