پرداخت 336 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی در گلستان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان از پرداخت بیش از 336 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزای روستایی و عشایری در استان خبر داد.
پرداخت 336 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی در گلستان

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان، سعید مازندرانی در دیدار با هزارجریبی نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی گفت: استان گلستان در جذب اعتبارات و اجرای صحیح برنامه اشتغال روستایی و عشایری در کشور در رده استان های برتر قرار دارد، و موفق به جذب بیش از سقف اعتبارت اشتغالزایی شد.

وی افزود: با تزریق منابع مالی و با استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل موجود در روستاها، شاهد رشد و توسعه اقتصاد روستایی در استان خواهیم بود.

مازندرانی خاطرنشان کرد :تا کنون از محل اشتغال روستایی به 4 هزار  و 196 طرح مبلغ 336 میلیارد و 424 میلیون تومان تسهیلات پرداخت شد و در بخش اشتغال فراگیر نیز 139 طرح از تسهیلاتی بالغ بر 69 میلیارد تومان بهره مند شدند.

مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی گلستان تصریح کرد: تقویت و توسعه تعاونی ها که از اصلی ترین مولفه های اقتصاد مقاومتی به شمار می رود، نیازمند توجه ویژه همه مسوولین به خصوص نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی است.

وی با تاکید بر ارتقای سطح فرهنگی و ورزشی کارگران و تعاونگران، بیان کرد: سیاست وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی این است تا از طریق ایجاد و توسعه فضاهای ورزشی، فرهنگی و رفاهی، این قشر زحمتکش و آسیب پذیر را حمایت کند.

مازندرانی اذعان کرد: انتظار ما از نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی این است تا در راستای طرح های مهم دولت برای اشتغالزایی در استان پیگیری جدی و مستمر داشته باشند.

۱۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۳:۴۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان |
کد خبر : ۱۶۹,۴۹۸
کلیدواژه ها: تعاون کار گلستان تسهیلات

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید