در بازدید نمایندگان حوزه کار آفریقایی جنوبی از شرکت پارس خودرو عنوان شدریسک های تولید شناسایی شده است

در تمامی کمیته های شرکت پارس خودرو نماینده کارگران حضوری موثر و فعال و کارآمد دارد
غلامرضا گلفروش – معاون منابع شرکت پارس خودرو –عصر دیروز در بازدید جمعی از نمایندگان حوزه کار آفریقای جنوبی ضمن بیان این مطلب افزود : در شناسایی ریسک های موجود ، کارگران نقش مهمی ایفا می کنند و با بیان نظرات خود در خصوص بخش های حادثه خیز در مدیریت ایمنی و بهداشت سهم دارند.
درادامه این بازدید غلامعلی شهسوار -مدیر ایمنی و بهداشت شرکت پارس خودرو -نیز با تاکید بر اهمیت ایمنی کار ، گفت : پارس خودرو هم به لحاظ ایمنی و هم با انگیزه حفظ کرامت انسانی بحث بهداشت و امنیت را سرلوحه فعالیت های خود قرار داده است .
وی افزود : تمام ریسک های موجود در شرکت پارس خودرو شناسایی شده و با به کارگیری تمیهدانی این مشکلات به نحو چشمگیری کاهش خواهد یافت .
وی سلامت کارگران را سیاست اصلی شرکت دانست و افزود : فعالیت هایی که خطرناک و ناایمنی تشخیص داده شود به حالت تعلیق درمی آید و فعالیت های با ریسک بالا در حضور نماینده ایمنی شرکت انجام خواهد شد.
شهسوار معاینات شغلی پرسنل پارس خودرو را فراتر از حد تکلیف قانونی ارزیابی کرد و گفت : کارگرانی که به دلایل شغلی با مشکلات جسمی روبرو می شوند به تشخیص کمیته سلامت شرکت در بخش های ایمن ار کارخانه مشغول به کار می شوند
گفتنی است نمایندگان حوزه کار آفریقای جنوبی پس از بازدید از بخش های مختلف کارخانه نظیر درمانگاه ، خطوط تولید و مهدکودک از وضعیت ایمنی و بهداشت شرکت پارس خودرو ابراز رضایت کردند .
۲۰ آذر ۱۳۸۶ ۱۱:۰۱
کد خبر : ۱۶,۹۵۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید