معاون وزیر کار :شرکت های ساختمانی دارای مجوز به تعاونی هاي مسکن کارگری معرفی می شوند

شرکت های ساختمانی دارای مجوز از طریق وزارت کار و امور اجتماعی به تعاونی های مسکن کارگری معرفی می شوند .
معاون وزیر کار و امور اجتماعی با بیان این مطلب گفت : شرکت های ساختمانی به تعاونی های مسکن کارگری که زمین دریافت کرده اند معرفی خواهند شد تا با نظارت وزارت مسکن و شهرسازی عملیات آماده سازی و ساخت آغاز گردد .
به گزارش روابط عمومی وزارت کار و امور اجتماعی مهندس سیدعلی اکبر طاهایی ، افزود : سازمانهای کار باید ترتیبی اتخاذ کنند تا با همکاری ادارات تعاونی کارگران واجد شرایط را به سازمان های مسکن معرفی نمایند .
وی خاطر نشان ساخت : پیش نویس تفاهم نامه همکاری ساخت شهرک های مسکونی در جوار شهرک های صنعتی با هدف تامین مسکن کارگران شاغل در شهرک صنعتی به تایید سازمان صنایع کوچک و شرکت شهرک های صنعتی رسیده است و پس از تایید وزارت مسکن اجرا می شود .
مهندس طاهایی همچنین از شناسایی 340 هزار و 682 کارگر بی مسکن خبر داد و گفت : 63 هزار متر زمین برای ساخت یک هزار و 977 واحد مسکونی در استان آذربایجان غربی و ساخت سه هزار و 545 واحد مسکونی در استان سیستان و بلوچستان در دستور کار قرار گرفته است .
وی از اختصاص زمین برای ساخت دو هزار و 436 واحد مسکونی در استان هرمزگان ، سه هزار و 50 واحد در همدان و هزار و 203 واحد در یزد خبر داد .
۱۹ آذر ۱۳۸۶ ۱۰:۵۶
کد خبر : ۱۶,۹۷۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید