مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی: در حوزه های روابط کار و تعاون در جایگاه مطلوبی قرار داریم

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: مشکلات کارگری ۱۹ واحد صنعتی و تولیدی این استان از سال گذشته تا مدت مشابه سال جاری در استان مرکزی رفع شد.

به گزارش روابط عمومی تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی محمد تقی آبایی در جریان بازدید مدیر کل سیاسی و امنیتی اجتماعی استانداری مرکزی از اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با اشاره به اینکه ادارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سطح کشور به دلیل مخاطبان بسیاری که دارد اداراتی پرمشغله ای هستند، گفت: توانمندی و خصوصیت ویژه ای که همکاران ما دارند این است که با سعه صدر و طمانینه با مراجعین برخورد کرده و آن فرد را به آرامش دعوت می کنند تا بتوانند سطح نارضایتی مراجعین را کاهش دهند.
آبایی خاطرنشان کرد: ما با افرادی مواجه هستیم که فکر می کنند حقشان ضایع شده و ناراضی هستند و تمام تلاش ما این است که این را به حداقل برسانیم و مراجعین را به آرامش دعوت کرده و به رفع مشکل آنها بپردازیم.

وی ضمن ارایه گزارشی از فعالیت های این اداره گفت: علی رغم مشکلاتی که در طی یکی دو سال اخیر در برخی صنایع داشتیم ، در حال حاضر وضعیت استان مرکزی نسبت به میانگین کشوری در جایگاه مطلوبی قرار دارد.
آبایی اضافه کرد: استان مرکزی مجموعا در پایان شش ماهه سال جاری خوشبختانه نسبت به میانگین کشوری از شرایط مطلوبی علی رغم مشکلات چند شرکت استان،  هم در حوزه روابط کار و هم حوزه تعاون و هم امور اجتماعی به جهت توسعه ورزش های کارگری که داشتیم، برخوردار بوده است.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی اضافه کرد: در بحث آسیب های اجتماعی هم حداکثر همکاری را با حوزه مدیریت امور اجتماعی استانداری داشتیم  و فعالیت های خوبی نیز در این بخش انجام شده است.

۱۷ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۴۱
روابط عمومی تعاون کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی |
کد خبر : ۱۶۹,۷۵۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید