چهارمین سوگواره ملی عکس مسیر سبز در ایلام برگزار می‌شود

مدیرکل بهزیستی ایلام گفت: چهارمین سوگواره ملی عکس با عنوان مسیر سبز ویژه اربعین حسینی در این استان برگزار خواهد شد.
چهارمین سوگواره ملی عکس مسیر سبز در ایلام برگزار می‌شود
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، همتی افزود: این سوگواره در رشته عکاسی و در دو بخش حرفه ای و آماتوری برگزار و عموم مردم و عکاسان از سراسر کشور می توانند با ارسال اثر در این برنامه شرکت کنند.

وی با بیان اینکه این برنامه امسال با مشارکت تامین اجتماعی برگزار می شود، گفت: موضوع این سوگواره ثبت تصاویر از حضور معلولان و سالمندان در پیاده‌روی اربعین حسینی ۹۸ و نحوه خدمات‌رسانی سازمان بهزیستی و تامین اجتماعی به زائران در مرز مهران است.

وی، ثبت تقویت انگیزه و امید بین معلولان و سالمندان برای حضور در پیاده روی اربعین حسینی، تشویق عکاسان و عموم مردم برای ثبت تصاویر و انعکاس توانمندی های جامعه هدف بهزیستی از طریق هنر عکاسی، انعکاس روند خدمات رسانی سازمان بهزیستی و تامین اجتماعی به زائران اربعین حسینی در مرز مهران را از اهداف برگزاری این سوگواره برشمرد.

به گفته مدیر کل بهزیستی ایلام، در بخش عکس حرفه‌ای آثار عکاسان رسانه‌های مختلف گروهی از سراسر کشور پذیرفته می‌شود و در بخش عکس آماتور عموم مردم می‌توانند عکس‌های مرتبط با موضوع سوگواره را که از طریق تلفن همراه ثبت کرده‌اند ارسال کنند.

همتی بابیان اینکه هر شرکت‌کننده فقط می‌تواند دریکی از بخش‌های سوگواره شرکت کند، یادآور شد: آخرین‌ مهلت ارسال آثار ۱۵ آبان ماه سال جاری خواهد بود و مراسم اختتامیه و تجلیل از برگزیدگان ۱۲ آذرماه هم‌زمان با روز جهانی معلولان در مرکز این استان برگزار می‌شود.

 وی گفت: شرکت کنندگان برای کسب اطلاعات بیشتر از روند برگزاری جشنواره با شماره ۰۸۴۳۲۲۳۱۰۶۰ تماس و یا به سایت اطلاع رسانی اداره کل بهزیستی ایلام به آدرس ilam.behzisti.ir مراجعه کنند.

سوگواره ملی عکس مسیر سبز ویژه اربعین حسینی از سال ۹۵ به همت اداره کل بهزیستی ایلام تاکنون به مدت سه دوره برگزار شده و امسال برای چهارمین سال متوالی نیز برگزار می شود

۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۱۴:۴۹
کد خبر : ۱۶۹,۷۷۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید