مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان:صیانت و سلامت کارگران از مهم‌ترین دغدغه‌های وزارت کار است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در کارگاه آموزشی طرح کاج در سنندج، از سلامت روحی و روانی کارگران به عنوان مهمترین دغدغه وزارت کار نام برد و گفت: راندمان و کیفیت تولید در گرو نیروی کار سالم است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان:صیانت و سلامت کارگران از مهم‌ترین دغدغه‌های وزارت کار است
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان، برهان صلواتی با بیان اینکه همه ظرفیت ها و توانمندی های مجموعه های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در کردستان در اختیار کارفرمایان برای صیانت از نیروی کار قرار دارد، افزود: کارگران مسئول تولید هستند و راندمان تولیدات آنان نیازمند فراهم سازی محیط سالم است.

صلواتی معضلات و آسیب‌های اجتماعی از جمله اعتیاد را مختص قشر خاص یا حاشیه شهر ندانست و تاکید کرد: باید همواره با حساسیت لازم به مبارزه با آسیب‌های اجتماعی در همه سطوح جامعه از جمله در محیط های کارگری و کارفرمایی همت گماشت.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در بخش دیگری از سخنان خود به برنامه‌ها و اقدامات دولت برای حفظ سلامت و نشاط کارگران اشاره و اظهارکرد: دولت با تمام توان در این راستا گام برداشته بطوری که سالانه هزاران کارگر از مجموعه ها و استراحتگاه های کارگری و نیز مجموعه های ورزشی کارگران بهره مند می شوند.

وی افزود: مجموعه های ورزشی کارگری در کردستان ازجمله در سنندج، بیجار، قروه و مریوان به صورت شبانه روز در اختیار کارگران قرار دارد.

به گفته صلواتی سلامت روحی و روانی کارگران همواره مهمترین دغدغه و اولویت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است.

۱۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۴:۵۱
کد خبر : ۱۶۹,۷۹۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید