زنجان کمترین نرخ بیکاری کشور را دارد

مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان خبرداد: کارگروه اشتغال استان توانسته است با بسیج امکانات و همگن سازی فعالیت های دستگاهی ، نرخ بیکاری استان را به کمترین میزان آن طی سالهای اخیر برساند .
زنجان کمترین نرخ بیکاری کشور را دارد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان زنجان ، محمدرضا یوسفی  با اعلام این خبر افزود : برابر گزارش مرکز آمارایران، نرخ بیکاری استان در تابستان سال 98 به رقم 5.1 درصد کاهش یافته و این رقم در حالی محقق می شود که استان با نرخ مشارکت بیش از 50 درصد ، بالاترین نرخ مشارکت اقتصادی کشوری را در تابستان سال جاری تجربه کرده است .
محمد رضا یوسفی تصریح کرد: کارگروه اشتغال استان توانسته است با بسیج امکانات و همگن سازی فعالیت های دستگاهی ، نرخ بیکاری استان را به کمترین میزان آن طی سالهای اخیر برساند که این مهم نتیجه عملکرد صحیح و هدفمند کارگروه مذکور است.

مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان و دبیر کارگروه اشتغال استان زنجان اظهارکرد: تهیه برنامه جامع عملیاتی در سال 97 و 98 برای اشتغالزایی توسط دبیرخانه کارگروه ، ایجاد اجماع استانی با هدف کاهش بیکاری و هدایت هدفمند تسهیلات بانکی به سمت اشتغال و نظارت های جدی در این خصوص از محورهای اصلی در دستیابی استان به این رتبه بوده است .


۱۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۳:۳۱
کد خبر : ۱۶۹,۹۴۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید