مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی تهران در دیدار با فرماندهی انتظامی تهران بزرگ: امنیت مهمترین نیاز هر انسانی است

سرتیپ پاسدار رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ به مناسبت هفته ناجا با مدیران کل دستگاه های اجرایی و مسئولین تشکلهای مردم نهاد استان تهران در سالن اجتماعات فاتب دیدار و گفت وگو کرد.
www.tehran.mcls.gov.ir
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران، در آغاز این جلسه سردار رحیمی  اظهار داشت: امروز نیروی انتظامی در کنار مردم و در خدمت مردم است. مردم و مسئولان با همدلی و همکاری در مقابل دشمنان ایستاده اند و با اتحاد و روحیه انقلابی خود طی ۴۰ سال که از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران می گذرد تمام نقشه های شوم معاندین را نقش بر آب کرده و در بسیاری از بخشها پیشرفت های شگفتی داشته است.
وی با بیان اینکه اگر در کشور نظم و انضباط شکل بگیرد دولتمردان و تمامی مدیران دستگاههای اجرایی زودتر به هدفشان می رسند، افزود: نظم و انضباط لازمه پیشرفت یک کشور است که این موفقیت با همکاری و همدلی مردم و مسئولین محقق می شود. در این راستا بایستی فرهنگ سازی کرد که اقدامات ویژه آموزشی، فرهنگی، ارشادی و اجتماعی پلیس نیز در همین زمینه است.
سردار رحیمی در ادامه گفت: خدا را شاکریم که با تلاش و کوشش شبانه‌روزی همکارانم در نیروی انتظامی تهران بزرگ، توانستیم در امر کشف جرائم مقام نخست کشور و در میزان وقوع جرائم رتبه 30 کشور را بدست آوریم. همچنین طبق آمارهای بدست آمده بهترین رتبه از لحاظ رضایتمندی مردم استان تهران را کسب نمودیم.

فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اینکه پلیس امین مردم است، اظهار کرد: امروزه مردم نیروی انتظامی را امین خود می دانند و پلیس ایجاد و حفظ امنیت، نظماجتماعی و اقتدار کشور را وظیفه ذاتی و شرعی خود می داند و برای احقاق حقوق شهروندان و خدمت به آحاد ملت از جان خود هم دریغ نخواهد کرد.

در این نشست پروانه رضایی بختیاری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با تبریک هفته نیروی انتظامی به دلاور مردان و شیرزنان این نیرو، خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری(مدظله العالی) فرمودند "همه کسانی که برای امنیت کار می کنند حق حیات به گردن کشور دارند. آحاد مردم به نیروی انتظامی افتخار می کنند و به آن اعتماد دارند."امنیت حسی است که دیده نمی‌شود اما مهم‌ترین نیاز هر انسانی است.
رضایی بختیاری در ادامه افزود:  ما از جان برکفان نیروی انتظامی که بدون هیچگونه چشم داشت و منتی نظم و امنیت را برقرار می‌کنند، تشکر می کنیم.
شایان ذکر است، در خاتمه این نشست صمیمی پروانه رضایی بختیاری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با اهدا لوح از فرمانده، معاونین و برخی روسای ستادی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ تقدیر کرد.

۱۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۳:۳۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |
کد خبر : ۱۶۹,۹۵۶
کلیدواژه ها: هفته نیروی انتظامی ، مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان تهران

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید