مدیر کل امور مجامع و شوراهای وزارت کار:تدوین برنامه پنج ساله پنجم در حوزه بازار کار آغاز شد

تدوین برنامه پنج ساله پنجم در حوزه بازار کار با نگاهی جامع و مبتنی بر سیاستهای فعال ، حمایتی و تنظیمی اقتصاد کلان در وزارت کار و امور اجتماعی آغاز شد .
به گزارش روابط عمومی وزارت کار و امور اجتماعی مهندس علی هاشمی مدیرکل امور مجامع و شوراها ی وزارت کار گفت : با توجه به نقاط ضعف و قوت و نیز عملکرد برنامه های اول تا چهارم توسعه و دغدغه های ناشی از معضل بیکاری در کشور و همچنین پیچیدگی و ویژگیهای چند لایه بازار کار ساختار سازمانی تدوین برنامه در این وزارتخانه در حال شکل گیری است .
دبیر ستاد تدوین برنامه پنج ساله پنجم در حوزه بازار کار افزود : این فرآیند در معاونت برنامه ریزی منابع انسانی وزارت کار در حال پی گیری و اجرا است .
وی تصریح کرد : دیدگاههای صاحبنظران ، دانشگاهیان و دستگاههای اجرایی در تدوین برنامه پنج ساله پنجم در حوزه کار لحاظ خواهد شد .
وی گفت : فرابخشی بودن ماهیت بازار کار و تعامل چند وجهی سیاستهای مذکور در این حوزه و تاثیرگذاری اجتناب ناپذیر آن بر سایر حوزه ها دقت نظر مضاعفی را در تدوین برنامه های پنج ساله پنجم در حوزه بازار کار نیاز دارد .
وی در خاتمه گفت : دبیرخانه ستاد تدوین برنامه پنجم در حوزه بازارکار آمادگی دریافت نظرات کارشناسان و صاحبنظران حوزه بازار کار از طریق نشانی الکترونیکی molsashora@yahoo.com را دارد .
۱۴ آذر ۱۳۸۶ ۰۹:۴۵
کد خبر : ۱۷,۰۰۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید