مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: ایجاد رونق تولید و خدمات، بهترین راهکار برای عبور از گرفتاری های کنونی است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام گفت: صیانت از اشتغال موجود و کمک به واحدهای تولیدی مشکل دار از مهم‌ترین اقداماتی است که باید انجام شود.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: ایجاد رونق تولید و خدمات، بهترین راهکار برای عبور از گرفتاری های کنونی است
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماع استان ایلام، شیرخانی ضمن بازید از شرکت سولفات پتاسیم، آرد و مرکز لرزه نگاری شهرستان ایوان ، اولین اولویت برای دولت و نظام را حفظ اشتغال موجود و بعد از آن ایجاد اشتغال جدید عنوان کرد و گفت: اعتقاد داریم که یک صنعت باید به شکل کامل و با استفاده از تمام ظرفیت‌ها، بهره‌وری داشته باشد و در این راستا مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سعی دارد حل مشکلات واحدهای تولیدی به منظور صیانت از اشتغال موجود در اولویت کاری خود قرار دهد.
وی ایجاد تعامل بین کارگر و کارفرما را ملاک تداوم رونق تولید دانست و بیان کرد: با ایجاد تعامل و تحکیم روابط بین کارگر و کارفرما می‌توان شاهد تداوم رونق تولید در واحدهای تولیدی بود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام خاطرنشان کرد: در راستای تحقق رونق تولید در واحدهای صنعتی و تولیدی استان نیاز است علاوه بر تحکیم روابط کارگر و کارفرما، دیگر موانع بر سر راه تولید شناسایی و برای رفع آن اقدامات اساسی انجام شود.
شیرخانی خاطرنشان کرد: ایجاد رونق در زمینه تولید و خدمات بهترین راهکار برای عبور از گرفتاری های کنونی است.
مدیرکل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی ایلام ادامه داد:  این اداره کل، بازدیدهای میدانی از کلیه واحدهای کارگری، تشکل ها، تعاونی ها و سایر تشکل ها را در دستور کار خود قرار داده است‌.
وی ضمن، نقش پروژه لرزه نگاری ژئوفیزیک در توسعه استان گفت: اعتبار اجرای شرکت لرزه نگاری ژئوفیزیک دانا بالغ بر 6 هزار میلیارد ریال و با اشتغالزایی بیش از ۳۰۰ نفر است که این پروژه در زمینه اکتشاف نفت و گاز در تنگه بیجار و در یک بازه زمانی سه ساله فعالیت می کند و می تواند نقش مهمی در شروع بکار و راه اندازی فاز 2 پالایشگاه گاز ایلام داشته باشد.

۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۴۸
کد خبر : ۱۷۰,۱۲۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید