مدیرعامل بانک ملت :طرح‌های اشتغالزا در اولویت بانک ملت برای استفاده از تسهیلات حساب ذخیره ارزی هستند

سرویس با خبرنگاران حوزه _ ایسنا _ کرمانشاه:مدیرعامل بانک ملت گفت: این بانک در خصوص استفاده از حساب ذخیره ارزی برای اعطای تسهیلات، امکانات خوبی دارد و تاکنون نیز بهترین عملکرد را در این زمینه داشته است.

دکتر علی دیواندری مدیرعامل بانک ملت در کرمانشاه افزود: طرح‌های اشتغالزا در اولویت بانک ملت برای استفاده از تسهیلات حساب ذخیره ارزی هستند و مشکلی از این بابت وجود ندارد.

وی ادامه داد: بانک ملت آماده است تا بخش صادرات را چه از لحاظ ارزی و چه از لحاظ ریالی تامین اعتبار کند به همین دلیل تمام زمینه‌ها برای حمایت از این بخش در این بانک آماده شده است.

مدیرعامل بانک ملت اضافه کرد: استفاده از حساب ذخیره ارزی، تا سقف معادل 30 میلیون دلار در اختیار بانک است و طرح‌های پیشنهادی با سرعت بالا تصویب می‌شود.

به گفته وی این تسهیلات ارزان قیمت است و ارزش افزوده زیادی برای صادرکنندگان ایجاد می‌کند ضمن این که دولت در تلاش است تا نوسانات نرخ ارز را تا حدودی تقبل کند تا از وارد آمدن فشار به صادرکنندگان جلوگیری شود.

وی تقویت ارتباط میان سیستم بانکی و تولیدکنندگان و صادرکنندگان را باعث توسعه هر چه بیشتر کشور دانست و اظهار کرد: نتیجه این تعامل، کل کشور را منتفع خواهد کرد و روند پیشرفت را سرعت خواهد بخشید.

دیواندری با تاکید بر این نکته که برای ماندن در عرصه رقابت بین المللی نیاز به تلاش جامع و ارائه توان اقتصادی خود به دنیا داریم، اضافه کرد: کارآفرینان با ایجاد اشتغال، در ایجاد امنیت اجتماعی نقش مهمی‌ دارند و باعث ایجاد آسایش، حفظ حریم خانواده و دمیدن روح امید و آرزو در جامعه می‌شوند.

وی تصریح کرد: ما به عنوان یک بانکدار افتخار می‌کنیم که در کنار کارآفرینان باشیم تا نیت خداپسندانه آن‌ها زودتر جامه عمل بپوشد.
۱۲ آذر ۱۳۸۶ ۱۱:۳۷
کد خبر : ۱۷,۰۱۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید