مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی یزد: با تفکر خلاق باید به سوی توسعه کارآفرینی و فعالیت های نوآورانه حرکت کنیم

جلسه کارگروه مقابله با تحریم به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار یزد و با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد و مدیران حوزه های تخصصی این اداره کل و سایر اعضا برگزار شد.
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی یزد: با تفکر خلاق باید به سوی توسعه کارآفرینی و فعالیت های نوآورانه حرکت کنیم

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان یزد، محمد حسین ریاحی در ابتدای جلسه با اشاره به اینکه دشمن با ایجاد تحریم ها یک سناریوی مشخص را دنبال می کند، گفت: با برنامه ریزی می توانیم از سد تحریم های ظالمانه عبور کنیم.
مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان یزد افزود: در حوزه کارآفرینی سمت و سوی ما به سمت شتاب دهنده ها و استارتاپ ها و تقویت آنهاست و امیدواریم با توسعه تفکر خلاق به توسعه کارآفرینی و فعالیتهای نوآورانه برسیم.
وی با اشاره به ایجاد باور ایمنی در بین شرکای اجتماعی و بسط توسعه فرهنگ ایمنی اظهارکرد:  باید در بین جامعه کارگری و کارفرمایی روحیه تعامل و سازش باشد.
ریاحی از تشکلات کارگری و کارفرمایی بعنوان بازوان قدرتمند این اداره کل یاد کرد و گفت: ازظرفیت تشکلات در حل و فصل مشکلات، ارتقای بهره وری و تعالی واحد های تولیدی می توان به خوبی استفاده کرد.
در پایان مدیران روابط کار، کارآفرینی  و اشتغال، تعاون و اجتماعی راهکارهای مقابله با تحریم در حوزه تخصصی خود را بیان کردند و اعضا به بیان دیدگاه های خود پرداختند.

۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۷
کد خبر : ۱۷۰,۱۹۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید