مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: باید با حفظ اشتغال موجود در جامعه به حق و حقوق کارگران احترام بگذاریم

جلسه ایجاد وحدت رویه کارشناسان روابط کار و روسای مراجع حل اختلاف کار استان گیلان و تقدیر از کارشناسان این حوزه توسط مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گیلان انجام شد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: باید با حفظ اشتغال موجود در جامعه به حق و حقوق کارگران احترام بگذاریم
به گزارش روابط عمومی ادارهکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان، جلسه ایجاد وحدت رویه کارشناسان روابط کار و روسای مراجع حل اختلاف کار استان گیلان با حضور علیزاده مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گیلان در محل این اداره کل برگزار شد.
در این جلسه گزارشی از جلسه ایجاد وحدت رویه با مامورین تحقیق ، مراتب دلیل در دادرسی کار ، اماره و جایگاه گزارش تحقیق ، سامانه جامع روابط کار ، کارگاه های آموزشی ، حمایتی و تولیدی معلولان ، معافیت کارگاه های دارای 5 نفرکارگر و کمتر از شمول قانون کار و تبعیت مراجع حل اختلاف کار از آرا شعب دیوان عدالت اداری مطرح شد.

علیزاده با تشکر از زحمات مدیر ، رییس و کارشناسان روابط کار در استان گیلان اظهار کرد: باید با حفظ اشتغال موجود در جامعه به حق و حقوق کارگران احترام بگذاریم و اهتمام بیشتری در مراجع حل اختلاف و هیات های تشخیص به جهت ساماندهی و به حداقل رساندن پرونده ها داشته باشیم.

مدیرکل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی گیلان کسب مقام برترکشوری استان گیلان در حوزه روابط کار در سال گذشته را تبریک گفت و افزود : این امر نتیجه تلاش صادقانه و خالصانه همکاران ما در حوزه روابط کار است  که امیدوارم این اتفاق خوب در سال جاری نیز تکرار شود.

شایان ذکر است در این جلسه 5نفر از کارشناسان روابط کار که بهترین عملکرد در این حوزه را داشته اند مورد تقدیر قرار گرفتند.۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۴۱
اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی گیلان |
کد خبر : ۱۷۰,۲۸۶
کلیدواژه ها: ایجاد وحدت رویه-مامورین تحقیق-مراجع حل اختلاف و هیات های تشخیص

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید