معاون روابط کار وزارت کار و امور اجتماعی :20 هزار نفر از مقرری بگیران بیمه بیکاری تا پایان سال شا غل می شوند

با خبرنگاران حوزه _ نادیا صمدی _ خبرگزاری موج :معاون روابط کار وزارت کاروامور اجتماعی اعلام کرد : پیش بینی می شود که تا پایان امسال حداقل 20 هزار نفر از مقرری بگیران بیمه بیکاری با دراختیار گرفتن ون های مسافر بری شاغل شوند.

ابراهیم نظری جلالی معاون روابط کار وزارت کارو امور اجتماعی به اهم اقدامات وزارت کاروامور اجتماعی برای پایداری بنگاههای اقتصادی و حفظ فرصت های شغلی اشاره کرد و گفت : در شش ماهه اول امسال 450 واحد تولیدی از حمایتهای وزارت کار و امور اجتماعی برخوردار شده اند که این امر درمقایسه با مدت مشابه سال قبل ، بیش از صد درصد رشد یافته است.
معاون روابط کار وزارت کار وزارت کار از اجرایی شدن طرح 30330 به منظور پایداری بنگاه های اقتصادی در کشور خبرداد وافزود: با اجرایی شدن طرح فوق مشکلات بسیاری از بنگاههای اقتصادی در کشور اصلاح می شود.
وی در ادامه میزان اعتبار در نظر گرفته شده را برای پایداری بنگاه های اقتصادی زودبازده 28 هزار میلیارد ریال ذکر کرد و گفت: در راستای تثبیت بنگاه های اقتصادی زودبازده تا کنون یک میلیون و600 هزار بنگاه اقتصادی از ثبات نسبتا پایداری برخوردار شدند.
وی افزایش تعامل و انعطاف پذیری در روابط کار را جزو یکی از سیاست های راهبردی دانست و گفت : این روند با توسعه تشکلهای کارگری و دیگر ابزارها دنبال می شود ودر این راستا در شش ماهه اول امسال 585 تشکل کارگری و هزار 174 تشکل کارفرمایی تشکیل شده است که رشد 19 درصدی در حوزه تشکل های کارگری و رشد12درصدی را در حوزه تشکل های کارفرمایی به نسبت مشابه سال گذشته را نشان می دهد
۵ آذر ۱۳۸۶ ۱۲:۰۰
کد خبر : ۱۷,۰۴۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید