موفقیت وزارت کار در تحقق مصوبات سفر استانی دولت در حوزه اشتغال

وزارت کار وامور اجتماعی مصوبات نخستین سفر استانی هیات دولت را که در حوزه اشتغال و گسترش امکانات آموزش های فنی و حرفه ای در استان اردبیل تدوین شده بود محقق کرده است .
به گزارش روابط عمومی وزارت کار وامور اجتماعی این وزارتخانه در زمینه راه اندازی مجتمع ها ی فرهنگی ، آموزشی و تجهیز مراکز آموزش فنی و حرفه ای و کشاورزی برنامه ها و ماموریت های استانی خود را با جدیت دنبال کرده است . بطوری که در مدت یاد شده مراکز آموزش فنی وحرفه ای کشاورزی پارس آباد 100درصد ، گرمی 18 درصد ، هتلداری سرعین 100 درصد ومرکز ICT مشکین شهر 100 درصد پیشرفت فیزیکی داشته اند .
این گزارش می افزاید : وزارت کار همچنین ماموریت داشت در سال 85 مبلغ4 هزار و 380 میلیارد ریال تسهیلات بانکی را به منظور اجرای طرح های دارای توجیه فنی واقتصادی را اختصاص دهد که مبلغ اعتبار مصوب به طرح های اولویت دار اقتصادی زودبازده تخصیص یافته است . علاوه بر این به منظور تسریع در روند اجرای برنامه های تدوین شده مبلغ یاد شده به رقم 6 هزار میلیارد ریال بلغ شده است .
این گزارش ادامه می دهد : مبلغ 15 میلیارد ریال اعتبار مصوب نیز برای تکمیل واحداث مجتمع های فرهنگی ورزشی کارگران از محل توازن منطقه ای استان تخصیص یافته بود.
گفتنی است مرکز بخش مهارت کارآموزان اردبیل نیز در ایام هفته دولت و همزمان با سالروز هیات دولت استان اردبیل کلنگ زنی شد .
۴ آذر ۱۳۸۶ ۱۳:۳۱
کد خبر : ۱۷,۰۵۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید