دکتر سیدمحمد جهرمی:سرمایه‌گذاری، خط مقدم مبارزه با استکبار است

سرویس با خبرنگاران حوزه_ خبرگزاری ایرنا اردبیل :سرمایه‌گذاری در صنعت و بخش‌های مختلف تولیدی در شرایط حاضر کشور خط مقدم مبارزه با استکبار دنیا می‌باشد.

به گزارش روابط عمومی وزارت کار دکتر سیدمحمد جهرمی، روز پنجشنبه در جمع نمایندگان کارگران ، کارفرمایان و کارآفرینان استان اردبیل افزود: استکبار جهانی و سرکرده آن‌ها آمریکا که توان ضربه زدن به ایران اسلامی از طریق نظامی را ندارد به افزایش مشکلات اقتصادی در کشور و منزوی کردن ایران در این زمینه چشم دوخته است.

وی گفت: جمهوری اسلامی ایران قصد دارد تاافق سال 1400 به کشور برتر دنیا از نظر اقتصادی ، فن آوری و علمی تبدیل شود و برای رسیدن به این هدف باید نیازها ، قابلیت‌ها و طرح‌هایی را که می‌خواهیم روی آن‌ها سرمایه‌گذاری کنیم بطور دقیق مطالعه و برای آن برنامه ریزی کنیم.

وی افزود: مسوولان و مدیران اجرایی باید فراتر ازنیازهای استانی و کشوری در زمینه تولیدات و صادرات بیاندیشند و بطور مداوم با سفر به کشورهای همجوار نیازهای آنان را به کالاها و خدمات شناسایی کنند.

وزیرکار و امور اجتماعی گفت: اردبیل از استان‌های فعال در زمینه کار و تلاش است و فرهنگ کار در این استان نهادینه شده است.

دکتر جهرمی تصریح کرد: برخلاف تصور تنگ نظری‌های بسیار کمی در این استان نسبت به سرمایه‌گذاران وجود دارد و باید این میزان کم هم از بین برود.

میراحد حسینی مدیرکل کار و امور اجتماعی اردبیل هم در این نشست گفت: تعاونی مسکن برای واحدهای بالای 12نفر کارگر در استان تشکیل شده و تاکنون دو هزار سهم مسکن برای کارگران این استان به تصویب رسیده است.

به گزارش روابط عمومی وزارت کار ، نمایندگان کارگران، کار فرمایان و کار آفرینان استان اردبیل در نشستی مسایل و مشکلات کارگران استان را با وزیر کار در میان گذاشتند.
۳ آذر ۱۳۸۶ ۱۱:۳۸
کد خبر : ۱۷,۰۶۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید