تاکید مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان بر ضرورت رصد و بازرسی مداوم از محیط های کارگری

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان بر ضرورت رصد و بازرسی مداوم از محیط های کارگری تاکید کرد.
تاکید مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان بر ضرورت رصد و بازرسی مداوم از محیط های کارگری

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان، ارسلان غمگین در سومین جلسه شورای معاونان و مشاوران اداره کل تعاون، کار ور فاه اجتماعی خوزستان، با اشاره به فرا رسیدن ایام اربعین حسینی و نزدیکی رحلت نبی اکرم(ص) گفت: پذیرایی از زائران حرم ابا عبدالله الحسین "ع" در کنگره عظیم راه پیمایی اربعین حسینی موهبت و لطف بیکرانی است که خداوند متعال به مردم ولایتمدار خوزستان ارزانی داشته است. وظیفه ما بسیج تمام امکانات موجود و تلاش برای خدمت رسانی بهتر به زائران امام حسین "ع" است.
وی خدمت به مردم به ویژه محرومین را از عبادات بزرگ و مورد تاکید دین مبین اسلام دانست و گفت: باید از فرصت مناسبی که خداوند متعال برای خدمت به مردم در اختیارمان گذاشته است بیشترین استفاده را ببریم.
غمگین ارزیابی عملکرد را یک روش مدیریتی برای رصد وضعیت موجود برشمرد و با تاکید بر اینکه هیچ گاه نباید خود را در جار چوب بخشنامه های ابلاغی محصور کنیم گفت: باید ملاک ارزیابی ما در کار، وجدان بیدار و رضایت مردم باشد. اگر وجدان کاری و تعهد با مسوولیت پیوند زده شود خیر دنیا و آخرت نصیب مان می شود.
وی رجوع به خرد جمعی و استفاده از ایده های نو را رویکرد مدیریت جدید دانست و گفت: باید دست به دست هم دهیم و به جد کار کنیم و فارغ ازا ارایه آمارهای نادرست، خوزستان را به سمتی پیش ببریم که در خور شأن مردم باشد. این نشست ها برای بررسی مشکل های موجود و وحدت رویه و پیگیری مطالبات مردم در مجموعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی است.
وی با تاکید بر خدمت رسانی مطلوب به مردم و ایجاد رضایت در بین مراجعان گفت: باید بستر را به گونه ای فراهم کنیم تا مراجعان حلاوت و شیرینی واقعی خدمت رسانی صادقانه و خالصانه بچشند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع بازرسی های کار اشاره کرد و گفت: رویکرد مجموعه تعاون، کار و رفاه استان، سالم سازی فضای کار است؛ هم در زمینه امنیت شغلی کارگران و هم در بهداشت و ایمنی کار. به همین منظور به بازرسان کار تاکید می کنیم: رصد و بازرسی از محیط های کارگری، را جدی تر بگیرند تا شاهد اجحاف و تضییع حقوق کارگران نباشیم و اگر خدای ناکرده شاهد قصور در پرداخت حق و حقوق کارگران یا به خطر افتادن امنیت شغلی کارگران بودیم بتوان اقدامات لازم را انجام داد.
غمگین خاطرنشان کرد: همه باید دست به دست هم دهیم با نصب العین قرار دادن فرمایش مقام معظم رهبری، فضایی آرام و بدون تنش در محیط های کار و تولید ایجاد کنیم.
در این جلسه معاونان و مشاوران پیشنهادها و نظرات خود را بیان کردند.۲۲ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۰۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان |
کد خبر : ۱۷۰,۶۲۸
کلیدواژه ها: رصد و بازرسی +محیط های کارگری+ارسلان غمگین+کنگره عظیم راه پیمایی اربعین حسینی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید