نایب رییس فدراسیون ورزش‌های کارگری در هرمزگان: حضور کارگران در مسابقات ورزشی باعث رونق کار و سود صنایع خواهد شد

نایب رییس فدراسیون ورزش‌های کارگری گفت: هرمزگان دارای شرایط مناسبی برای برگزاری مسابقات ساحلی بین‌المللی دارد و باید از این ظرفیت به درستی استفاده شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار  و رفاه اجتماعی هرمزگان، بیژن شفیع خراسانی در حاشیه برگزاری مسابقات کبدی ساحلی کارگران کشور در بندرعباس اظهارکرد:  این شهر پایگاه ساحلی بسیار خوب و شرایط آن بهتر از سایر استان‌های کشور است.
وی ضمن ابراز امیدواری برای ادامه روند مناسب برگزاری سایر مسابقات در هرمزگان، گفت: ما هم به نوبه خودمان علاقمند هستیم که همه مسابقات ساحلی را بصورت متمرکز در یک استان برگزار کنیم که هرمزگان بهترین شرایط نسبت به استان‌های دیگر را دارد.
نایب رییس فدراسیون ورزش‌های کارگری کشور باانتقاد از اینکه هنوز به ورزش ساحلی به صورت دقیق و تجاری نگاه نشده است افزود: بسیاری از مسابقات ساحلی بین المللی در کشورهای حاشیه خلیج فارس برگزار می شود در حالی که این استان شرایط مناسب تری برای برگزاری آنها را دارد.
وی تلاش مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در گرفتن میزبانی مسابقات کبدی ساحلی کارگری کشور را ستودنی ذکر کرد و افزود: البته حمایت‌های شرکت فولاد در برگزاری این مسابقات و دادن میزبانی به استان نقش پررنگی داشته است.
خراسانی با اعلام اینکه انجمن کبدی کارگری در برگزاری این رقابت‌ها نیز نقش داشته است، خاطرنشان کرد: در مسابقات کارگری توقعات ما بسیار پایین است و به آنچه در جامعه کارگری وجود دارد نگاه می‌کنیم که با همه جوانب شرایط میزبانی فولاد هرمزگان از این مسابقات بسیار عالی بوده است.
وی،  شادابی و نشاط در جامعه کارگری را به واسطه برگزاری مسابقات ورزشی و توسعه ورزش در صنایع و بنگاه‌های اقتصادی ضروری برشمرد و گفت: بهترین راه برای کاهش مشکلات کارگران، نگاه به ورزش کارگری است.
وی با بیان اینکه باید نگاه به ورزش کارگری به سمت توسعه و حرکت به سمت حرفه ای گری باشد، یادآور شد: از زمان حضور شریعتمداری این دیدگاه در حال شکل گیری است که امیدواریم این روند شتاب بیشتری بگیرد.
نایب رییس فدراسیون ورزش‌های کارگری کشور از فعالیت ۲۹ رشته ورزشی در این فدراسیون خبر داد و بیان کرد: از این تعداد آنهایی فعال هستند که می توانند در مسابقات جهانی شرکت کنند در حالی که در بعضی از رشته ها مثل تنیس روی میز بیش از ۲۷ استان شرکت می‌کنند.
وی خاطر نشان کرد: حضور کارگران در مسابقات ورزشی باعث رونق کار و سود صنایع خواهد شد.
۲۲ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۰۱
کد خبر : ۱۷۰,۷۰۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید